Telewizor z USA

SeboTHC

New member
Witam.Jak każdy zapewne wie dolar staniał do ponad 2zł.Tak niski kurs dolara stał się dobrą okazją na zakup TV w USA.Pytam więc co stoi na przeszkodzie kupna dobrej Bravi 52' za nie całe 3000$,gdy w Poslce trzeba płacić za nią z 16k?Czy przeszkodą może być system wyświetlania NTSC?czy nie odpowiednie wejście zasilania?
 

SeboTHC

New member
A nie ma żadnych konwerterów,przejściówek?Nie można zmienić softa TV na EU wersje?Ehh...pewnie się nie da bo sporo osób by tak robiło :(
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
hmm..., nie wiem jak to jest, ale przeciez praktycznie kazdy tv ma mozliwosc wybierania rodzaju sygnalu, czy to pal, czy ntsc, czy auto, wiec jak to jest w praktyce...?
 

SeboTHC

New member
Mi się wydaje,że TV nie ma wyboru NTSC/PAL,ale może się da wgrać soft z PAL.Wiem,że spokojnie można pracować w wszelaki sposób na PC'tach w systemie NTSC i że są odtwarzacze DVD,które konwertują rodzaj obrazu z PAL na NTSC i odwrotnie,bo sam z takiego korzystałem.Mi nie stało by nic na przeszkodzie kupna TV z USA,gdyby nie PS3,która jeszcze nie ma adaptera PAL\NTSC,a dostępność gier NTSC w Polsce jest niska.
 
Do góry