Telewizor z outletu - jakie macie doświadczenia?

Petru23

Banned
@up
Chcesz powiedzieć, że tak wszędzie chwalony za sprawnie działający uplynniacz ru74 sprawdza się w tym aspekcie gorzej niż xiaomi za niespełna 1200?
Nie masz na tym xiaomi klatkowania w filmach czy wgrania przy dynamicznych scenach?
 

Alibaba123

New member
@up
Chcesz powiedzieć, że tak wszędzie chwalony za sprawnie działający uplynniacz ru74 sprawdza się w tym aspekcie gorzej niż xiaomi za niespełna 1200?
Nie masz na tym xiaomi klatkowania w filmach czy wgrania przy dynamicznych scenach?
To są moje subiektywne odczucia.
Tak w Samsungu było kiepsko. Nie wykluczam, że jako model outletowy mógł mieć jakieś ukryte usterki itp. Więc też to biorę pod uwagę. Ale dla mnie mocne rozczarowanie.
Wrzucałem też ustawienia z neta. Było lepiej ale do Xiaomi ciągle daleko.
Mam też starego Samsunga 50J6240 FHD i tez świeci dużo lepiej.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
W skepie jak chwileczkę bawiłem się tym Xiaomi, bardzo przeszkadzało mi brak przycisków zmiany kanałów +/- na pilocie, obraz wyglądał mi na bardzo ładny z DVB-T, szokda że PVR w nim brak.
Mógłbyś sprawdzić czy da się w tym Xiaomi utworzyć listę kanałów naziemno-satelitarną tj. by na jednej liście kanałów znalazły się razem programy z naziemnej i satelitarnej
Np.
1. TVP1 HD - DVB-T
2. TVP2 HD - DVB-T
3. TVP POLONIA - DVB-S
4. TVN - DVB-T
5. TELE5 - DVB-S
6. STARS TV - DVB-S
7. POWER TV - DVB-S
8. TV 4 - DVB-T
itd.

Pytałem na infolini Xiaomi ale nie mają pojęcia, podali numer do serwisu, który także nie wie czy można czy nie. Także nikt nie wie, jaka jest zaimplementowana wersja HbbTV, a na Fokus TV już nie działa pod niebieskim 2x sprawdzanie wersji HbbTV. Działa Polsat News poprzez HbbTV w naziemnej.
 

Alibaba123

New member
W skepie jak chwileczkę bawiłem się tym Xiaomi, bardzo przeszkadzało mi brak przycisków zmiany kanałów +/- na pilocie, obraz wyglądał mi na bardzo ładny z DVB-T, szokda że PVR w nim brak.
Mógłbyś sprawdzić czy da się w tym Xiaomi utworzyć listę kanałów naziemno-satelitarną tj. by na jednej liście kanałów znalazły się razem programy z naziemnej i satelitarnej
Np.
1. TVP1 HD - DVB-T
2. TVP2 HD - DVB-T
3. TVP POLONIA - DVB-S
4. TVN - DVB-T
5. TELE5 - DVB-S
6. STARS TV - DVB-S
7. POWER TV - DVB-S
8. TV 4 - DVB-T
itd.

Pytałem na infolini Xiaomi ale nie mają pojęcia, podali numer do serwisu, który także nie wie czy można czy nie. Także nikt nie wie, jaka jest zaimplementowana wersja HbbTV, a na Fokus TV już nie działa pod niebieskim 2x sprawdzanie wersji HbbTV. Działa Polsat News poprzez HbbTV w naziemnej.


Przycisk da się zaprogramować gdzieś czytałem. Dla mnie nie ma to znaczenia, bo nie korzystam z naziemnej TV tylko z dekodera.
 
Do góry