Telewizor Sony KDL-60W855B

sieka1975

New member
W sharpie sie nie dziwie... na tych " bajkowych" kolorach ciezko cos wypatrzec.... hehehe jak dla mnie i wielu innych tu na forum sharp to nie jest to czego szukalem
 

sieka1975

New member
Ja miałem 2 tygodnie Sony 60W605 i delikatny clouding był ale tylko w narożnikach i było do przyjęcia, tym bardziej że telewizor za małe pieniądze jak za 60 cali a obraz nielwie różniący się od wyższych modeli z 2014 roku. Telewizor oddałem z powodu dramatycznego smarta. Zakupiłem tak zachwalanego samsunga H6400 i smart genialny ale DSE widoczny tak, że nie da się oglądać na ciemnych scenach a kąty równie słabe co w sonym. Podsumowując ciężko dziś znaleźć w rozsądnej cenie optymalny TV.

Tak jak pisalem. Modeli tv jest tyle ze niewiadomo co wybrac. I kazdy ma wady. Nie ma idealu. Tv musisz sam zobaczyc i przetestowac. Inaczej sie przejedziesz jak go w domu zobaczysz. Mialem tak z kilkoma modelami.
 

ibotto

Member
Kto oglądał wczoraj w nocy migawki z wręczenia Oskarów na tvn24 ?
W studio stał telewizor znanej marki, nazwa widoczna pod jego ekranem, kamera stała skosem do jego ekranu i widać było obraz dla kątów bocznych.
Czy tak ma wyglądać obraz na ekranie znanej i uznanej marki ? ? ? ? ?
 

Gusst

New member
To nasuwa mi się pytanie związane z najbliższym zakupem . Jeśli 60 cali to 60H7000 Samsunga czy 60W855B Sonego . Oba tylko do telewizji z NC+ i meczy z Polsatu .
No , internet też w przerwach reklamowych i w oczekiwaniu na film .
Cena tu nie decyduje
 

lexus-is250

New member
Witam , czy model SONY KDL-60W605B ma 100hz ??? czy wybrać SONY KDL-60W855B która ma na 100% 100hz

ktoś wie jaki jest input lag w tych dwóch modelach ?

TV do :
90% PS4
10% Filmy z neta

nie interesują mnie aplikacje , androidy , 3D itp.

jeśli ktoś może zaproponować jakąś inną markę w roz. 60" chętnie poczytam ...
 
Ostatnia edycja:

Bart78

New member
Pomocy

Witam wszystkich> mam problem z wyborem tv. Jestem zielony i czytam już od kilku dni ale nie mogę przefiltrować przez siebie przeglądanych danych. Zaczynam szukanie TV od 2500 zł kończę na 7000 zł, resetuje się i od nowa wydatek rośnie do 6500 zł. A teraz od początku. Poszukuję TV 55 i 55+" do 4500 zł.
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 29m;
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok 3-3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? do 5
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost i przy stole z boku (odl. 2m) i tak i nie
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? głównie na tv
7. Jaki masz obecnie telewizor? Miałem lg Flatron Kineskopowy od 2002r. 
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? WiFi nagrywanie na USB, tunery tv wbudowane, wygodny smart
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? cyfr. polsat. Może nc+
10 .Jakie urządzenia? W przyszłości x-box 360 może + audio
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? nie wiem
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy, seriale z sieci, discovery, sport
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? W przyszłości tak do 30 %
16. Preferencje co do marki? brak
17. Preferencje co do wielkości? 55 i 55+””
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Brak płynności ekranu
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? pół na pół
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 4500
21. Czy telewizor ma mieć 3D - nie musi.


Szczerze powiedziawszy to już zupełnie zgłupiałem. BŁAGAM PROSZĘ O POMOC.
 

Ksiadz666

New member
Witam Panowie,

Od 5 dni jestem posiadaczem 65w855 i mam problem z wyszukiwaniem głosowym, a konkretnie jego brakiem jeżeli chodzi o przeglądarkę. Czy to wyszukiwanie działa tylko dla YouTube?? Zainstalowałem Chrome, ale nieaktywny jest przycisk wyszukiwania głosowego (chyba że jakoś się go aktywuje). Wgrana jest najnowsza wersja softu. Czy ten sprzęt tak ma? Jest szansa na poprawę w nowszej wersji softu? Jeżeli nie, może dacie jakieś propozycje tv gdzie działa to tak jak na smartfonie (mam jeszcze czas na ewentualny zwrot towaru).

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystko już jest w miarę opracowane na tym rynku ale wyszukiwanie głosowe - jeszcze nie.
Z bardzo dobrych modeli masz Philipsa 65PUS8700. Z nowych sprawdzę modele serii KS Samsunga za kilka dni.
 
Do góry