Telewizor Samsung UE40ES6570 czy warto?

lukx1

New member
Witam zastanawiam się nad kupnem telewizora Samsung UE40ES6570

Recenzji tego telewizora nie zlanazłem dlatego pytam się was czy warto go zakupić

W sklepie interenetowym znalazłem go za 2800zł a w RTV euro AGD jest on teraz w promocj za 3190 więc jest nawet duża różnica cenowa,

Chodz mi bardziej o to czy internet (przeglądarka internetowa ) będzi działała płynie
Czy w filmach 3D będą dobre efekty
Czy będzie możliwość podłączenia klawiatury,myszy

Chyba że ktoś widział podobny telewizor do tego to niech powie.

Liczę na pomoc.
 

tdx

New member
Bez reklam
TV jak najbardziej OK, spokojnie można brać. CMR400Hz, pełna przeglądarka, świetne multimedia
ad1 przeglądarka działa płynnie, (czasami jak jest nawalone flash to może zwolnić)
ad2 To bardziej zależy od filmu. Ale efekty 3D w filmach są dobre
ad3 Jest możliwość klawiatury i myszki także bezprzewodowo
 

fula

New member
@tdx
Posiadam dwa modele zeszłoroczne ue40d6500, oba spisują się świetnie.
Szykuje się do kupna następnego na święta i tak myślałem nad UE40ES6570.
Trochę mnie zaintrygowałeś powyższą odpowiedzią.
Co byś polecał, za 3100zł?
W grę wchodzi samsung, jakoś mam zaufanie do tej marki.
 
Ostatnia edycja:

lukx1

New member
Aha i czy model UE40ES6570 ma w standardzie Youtube , iple , tvn pleyer a ten model zainteresował mnie dlatego że ma 400hz , skype i można podłączyć do niego klawiature ,mysz.Byłem też zainteresowany modelem UE40ES6100 ale miał dużo złych opini.
 

tdx

New member
Bez reklam
A czym dokładnie? :) Jestem na tak jeśli chodzi o ten model... Testowałem i jest ok, to taki odpowiednik właśnie D6500
Za tę kwotę to pewnie na święta bez problemu kupisz już ES6800/6900
Mnie dziwi że w tych modelach nie ma Smart Evolution Ready...

Ale i tak POLECAM :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Byłem też zainteresowany modelem UE40ES6100 ale miał dużo złych opini.

Ogólnie pewnie że warto dopłacić do 6570 jest lepszy od 6100 ale

O jakich Złych opiniach piszesz?
Efekt skali znasz?

100 sprzedanych - 10 niezadowolonych = 10 sprzedanych - 1 niezadowolony

Generalnie to TV trzeba go zobaczyć i porównać z innymi. Jeśli + jest więcej decydujesz się :)
 

fula

New member
Aha i czy model UE40ES6570 ma w standardzie Youtube , iple , tvn pleyer a ten model zainteresował mnie dlatego że ma 400hz , skype i można podłączyć do niego klawiature ,mysz.Byłem też zainteresowany modelem UE40ES6100 ale miał dużo złych opini.

Wszystko ma i tuner satelitarny w odróżnieniu od 6100
 

tdx

New member
Bez reklam
Dzięki, pomyślę nad wyższym modelem, choć to evolution myślę że jest niewypałem.

Zobaczymy, pierwsza paczka pewnie kwiecień 2013 :)
Ja to widzę tak gwarancja 2 lata a SER w tej edycji do 2016 roku
Czyli TV jest w miarę na czasie przez 5 lat.
Sensowne zobaczymy tylko jaka cena :)
 

lukx1

New member
Dzisiaj byłem w sklepie RTV euro AGD i gość powiedział że zamiast samsunga s6570 lepiej wybrać s 6800 na allegro jest on za 3000 więc trochę droższy niż s6570. Którego samsunga lepiej wybrać?
 

lukx1

New member
Dzięki jutro zamawiam model 6800s na allegro. W necie wyczytałem że taki telewizor można sterować też za pomocą telefonu.Czy na samsungu galaxy i5500 (europa) będę mógł sterować bo jest to dość stary model.
 
Do góry