Telewizor pod Xbox360

Bishop95

New member
Ello

Mam takie pytanie jaki telewizor mi polecacie pod Xbox-a 360 do 1000zł??? Piszę ponieważ nie znam się na tym, a słyszałem że TV musi mieć odświeżanie przynajmniej 60Hz dlatego pytam. :)

Z góry THX :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
preferowana wielkość telewizora?
preferowana marka ?
jakie urządzenia będą jeszcze podłączone ?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
 

Bishop95

New member
Odległość od ekranu: mi to wszystko jedno, osiądę jak będzie trzeba
Jak słońce świeci do pokoju: słońce świeci za telewizor ( czyli TV stoi przed oknem)
Preferowana wielkość TV: 22" lub 26" ( zależy czy się w cenie zmieszczę)
Marka: Wszystko jedno
Jakie urządzenia będą jeszcze podłączone: Konsola oczywiście i zwykła antena (nie kablówka)
50% do TV, 50% do grania :)
 

hlmzhlmz

New member
Bardziej zależy na jakości czy na wielkości? Bo za tysiaka z groszami można 32" Funaia :).
W tej cenie też można LG 26" ?
Nówka ? Czy może być używany ?
 

Bishop95

New member
Bardziej na jakości bo ci mi z 32 jak jakość będzie do.... Oczywiście nówka, ale 32" to nie, max 26" bo mi się 32" do pokoju nie zmieści xD

Edit:
Znalazłem takie coś:
LG Flatron M2262D

co o tym myślicie???
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to weź sobie Samsunga P 2350 - właśnie go testuję od dwóch dni. I jest dla Twoich potrzeb extra.
 

Ktosiek

New member
zwroc uwage na monitor LG FLATRON W2363V to gier idealny poniwaz mozna tam wyłączyc bufor ramki obrazu co daje obraz bez opóznien.
Ale problem bedzie ze nie podłączysz tam analogowej anteny poniwaz nie ma takiego wejscia nawet, ma dsub, dvi, 2xhdmi.
 

Bishop95

New member
Szkoda, ja potrzebuje właśnie monitor (lub TV) co by można było podłączyć zwykłą antene ;/ A co do propozycji kiki to czy do tego samsunga można podłączyć zwykłą antenę?? Bo na jednej stronie piszę że posiada tuner a na innej że nie...
 

Bishop95

New member
Ok dzięki wszystkim, ale chyba wezmę tego LG Flatron M2262D, bo akurat mam na niego kasę a nie chce mi się czekać i zbierać dalej THX :p
 
Do góry