Telewizor pod Playstation3??Bardzo prosze o pomoc!!

welshy11

New member
ar2 napisał:
No i co, że będzie 1080p jak na małym ekranie nie zobaczy się różnicy np między 1080i a 1080p.

:szukaj:

A poza tym, z tego co czytałem, gry w 1080p pojawią się dopiero po kilku miesiącach. Chyba, że jest to plotka niechętnych Sony.
 

welshy11

New member
leman napisał:
telewizor może jest dobry ale dość duży i za drogi jak na moją kieszeń :D
Ale po obrazkach widać że jakośc jest bardzo dobra.Z tego co pisałeś to jesteś zadowolony z lcd, mam nadzieje że mój wybór też bedzie trafny, i z tego powodu właśnie siedze na tym forum, bo szukam pomocy i porady fachowców, a z tego co tu czytam to fachowców nie brakuje!!

Nie zawiedziesz się jeśli chodzi o fachowe porady. Naprawdę wielkie dzięki należą się kikiemu jeśli chodzi o polecenie mi JVC.

Na dzien dzisiejsz z pomocą porad kikiego i całej reszty wybrał bym modele telewizorów JVC, choć samsungi mi sie podobają z wyglądu:D, ale nie o wygląd tu chodzi tylko o specyfikacje!!.
Tak, JVC M60 mogę w ciemno polecić i podejrzewam, że reszta modeli nie odstaje jakościowo.
 

Gatekeeper

New member
welshy11 napisał:
Nie zawiedziesz się jeśli chodzi o fachowe porady. Naprawdę wielkie dzięki należą się kikiemu jeśli chodzi o polecenie mi JVC.


Tak, JVC M60 mogę w ciemno polecić i podejrzewam, że reszta modeli nie odstaje jakościowo.

witam,
jeśli chodzi o JVC to zdecydowanie nie polecam serii X70. Gra okropnie - nie wiem od kogo JVC wzięło matryce do tej serii, ale są naprawdę słabe.
Polecam natomiast serię M60 i nową R70. W R70 boli tylko jedno HDMI, ale gra naprawdę świetnie.

Tak na marginesie: ostatnio w poznańskim MM był przedstawiciel JVC (swoją drogą strasznie wystraszony...chyba się bał, że ktoś się go o coś zapyta) i przechadzał się po stoisku - no więc specjalnie do niego uderzyłem i okazało się że koleś nic nie wie (totalnie NIC). Natomiast zapytany przeze mnie o producenta matryc używanych w JVC odpowiedział (bardzo pewnie): SAMSUNG. Hmmm...dziwne, bo w fabrykach Samsung-SONY nie produkuje się 6ms matryc S-PVA.
Mi się coś wydaje, że JVC ogólnie ściemnia z tymi czasami reakcji w swoich telewizorach. Rok temu, kiedy LCD Sharp'a miały czasy reakcji na poziomie: 12-14ms, Samsungi/SONY: 8ms, Panasonic'i: 14ms, to JVC podawało 7ms. Pamiętajcie, że to było pół roku/rok temu......a teraz nagle JVC S60 ma matrycę 6ms ? Skąd niby ?...chyba od Micheala Jackson'a kupili :)
Trochę to dla mnie dziwne...

pozdro
 

leman

New member
Mam jedno pytanie dotyczące rozdzielczosci bo prawdziwe 720p to 1024na 768!! I słyszałem że jest ona lepsza od 1366na768 ponieważ pry tej rozdzielczości nastepuje przeskalowanie do prawdziwego 720p i przez to jest jakaś strata!! TO dlaczego teraz produkuje sie praktycznie same lcd z matryca 1366na768?? Bardzoe dziękuje za odpowiedz.
 

leman

New member
Dobra sory mój błąd!!!:D Ale w dalszym ciągu pytanie zostaje bez odpowiedzi, jak by ktoś mógłby odpowiedzieć to będe wdzięczny. I czy wogóle jest sens kupować telewizor z tą prawdziwą rozdzielczosćią , czy to nie ma za dużej różnicy i lepiej sie tym nie przejmować!!! Pozdrawiam
 

deoc

New member
No i widzisz... jakbys podlaczyl TV do PC to w opcjach sterownika masz mozliwosc uzycia natywnej rozdzielczosci ekranu (ew. w 1280x720 troche obciete brzegi) - apropo to wczoraj gralem w NFS:MW w 1920x1080 i musze przyznac ze wyglada swietnie - tylko sprzet nie domaga... na wszystkich ustawieniach na full dzialalo jak slow motion :D Ale po zmniejszeniu na 70% juz OK :)
 
Do góry