Telewizor Plazmowy do 3500zł z Smart TV, Wifi, 3D, 50".

PDP_the_best

New member
Dodam, że towar raczej nie jest przeceniony i o rabacie chyba nie ma mowy.
Zwyczajnie ostatnia sztuka na sklepie...
Co o takim zakupie myślicie?

Z góry dziękuję...
 

PDP_the_best

New member
Coś zrobiłem nie tak że już nikt nie odpowiada?
Chcę tylko kupić jak w temacie... "Telewizor Plazmowy do 3500zł z Smart TV, Wifi, 3D, 50"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale te modele są dostępne jeszcze nowe i zapakowane w extra cenie. Napisz na PW dostaniesz info.
 

czarne_oczy

New member
Właśnie zauważyłem, że większość tego co można znaleźć w necie to modele z przebiegiem... Kiki, pisałeś trzy posty wyżej (fakt, prawie miesiąc temu), że są jeszcze dostępne nowe w extra cenie. To aktualne czy muszę zacząć się rozglądać za czymś innym? Możesz się podzielić info? Jak nie tu to chociaż na PW. Z góry dzięki.
 

PDP_the_best

New member
Ja się zastanawiałem, ale wszystkie drogi prowadziły do ST60 :)
jestem zadowolony... (od Kiki brałem).
Sprawdziłem nawet z ciekawości jak wygląda przebieg TV ale dopiero po tygodniu od zakupu: było 42h i 33 włącz/wyłącz
Zakładam więc że kupiłem "nówkę nie śmiganą" :)

Co do testów to ameryki nie odkrywam bo właściwie głównie oglądam TV ale...
Oglądam przede wszystkim w trybie "Prawdziwe kino". "Dynamiczny" u mnie w warunkach domowych jest nie do przyjęcia - razi nienaturalnością kolorów. Co do Smatr TV to przy szybkim łączu LAN/Wifi dodatki takie jak np. "TVN player" czy ipla.tv śmigają, ale do obsługi WWW jeśli ktoś to robi przy wykorzystaniu TV nie polecam wbudowanej przeglądarki Panasonic'a. Wszystko raczej "OK" (bezprzewodowa klawiatura z touch pad'em) ale zwyczajnie za wolno to działa... Lepiej podłączyć przez HDMI laptopa...(należy pamiętać o wyłączeniu "Overscan" w ustawieniach ekranu).
Konfiguracja połączenia internetowego przez router to była chwila - wszystko intuicyjne przynajmniej dla mnie. Funkcja serwera DLNA (Win7 ma go wbudowanego) również śmiga. Full HD streamowałem po wifi z kompa na TV bez zacięcia. Są ograniczenia co do typów plików i brak możliwości dodania napisów (mi się nie udało) ale jak wszystko jest spełnione to nie kopiujesz na Pen'a (USB) tylko puszczasz bezpośrednio z kompa na TV bez kabli. Sterowanie "Remote Control" przy pomocy Galaxy SII zadziałało również od pierwszego razu. Ma to nawet zalety nad pilotem tradycyjnym który najlepiej działa kiedy skierujemy go w stronę TV. Remote Control po wifi działa w każdym kierunku zmienić kanał, zwiększyć głośność czy wyłączyć TV można z drugiego pokoju... :) itd. itd...

Pozdrawiam.
 

masmisza

New member
Również jestem zainteresowany zakupem. U mnie sprzedawca się przyznał że TV stoi prawie rok w sklepie więc odpuściłem. Także proszę o info n PW.
 

PDP_the_best

New member
Osobiście bym nie brał z jednego podstawowego powodu...
Telewizor wystawowy jest ustawiany ze wszystkim parametrami na maxa (tryb dynamiczny - ma się rzucać w oczy ostrością i jaskrawością kolorów) i po roku takiej pracy w sklepie luminofor może być mocno wyeksploatowany, możliwe powidoki itp. Chyba nawet atrakcyjna cena i dokładne sprawdzenie/przetestowanie by mnie do tego nie skusiła...
 
Do góry