telewizor około 50" max 3000

dnex3

New member
Menu glowne > Siec >Polaczenie sieciowe.
Ale to jest do lacznia z internetem, choc wyswitla sie jako dysk sieciowy w "Moj Komputer", jednak niewiem jak to dokladnie dziala.
Tv do kompa przez HDMI mam podlaczone i dziala swietnie.
 

suchy85

New member
po kablu hdmi działa dobrze, ale ustawia mi się jako hd, a laptopa mam w full hd, da się zrobić aby na tv tez było to w full hd?
 

dnex3

New member
Tak bez problemu, trzeba tylko zmienic ustawienia karty graficznej by wyswietlala 1920x1080 na drugim odbiorniku.
Panel sterowania > Ekran > Rozdzielczosc ekranu > Klikasz Panasonic i zmieniasz ustawienia.
Polecam tez zmiane ustawien w TV, Menu > Obraz > Ustawienia na ekranie > 16:9 Overscan - Wylacz (nie obcina krawedzi wyswietlanego obrazu - denerwowalo mnie to)
 

suchy85

New member
ustawienie full hd nie działa chyba albo coś źle robię

jak wchodzę w ustawienia rozdzielczości nie mam do wyboru drugiego ekranu
jak daje wykryj to pojawia się mały ekran obok głównego na którym jest napisane "nie wykryto ekranu" jak w niego wchodzę to jest niby ustawione full hd ale nie mogę tego zmieniać
 

dnex3

New member
W ustawieniach karty graficznej popatrz (nvidii prawym na pulpicie i masz do wyboru Panel sterowania nvidia > Wyswietlanie > Konfigueacja wielu monitorow ), sproboj inny tv podlaczyc, pogooglowac musisz. Tez mialem problem kiedys z podlaczeniem LG ale to bylo lata temu na Win XP, a na Win 7 i 8.1 bez problemowo wykrywa.
 

suchy85

New member
W ustawieniach karty graficznej popatrz (nvidii prawym na pulpicie i masz do wyboru Panel sterowania nvidia > Wyswietlanie > Konfigueacja wielu monitorow ), sproboj inny tv podlaczyc, pogooglowac musisz. Tez mialem problem kiedys z podlaczeniem LG ale to bylo lata temu na Win XP, a na Win 7 i 8.1 bez problemowo wykrywa.

jest w ustawieniach karty graficznej, mam ustawione na full hd mimo to telewizor pokazuje 1080p :/
 

eedviking

Banned
jest w ustawieniach karty graficznej, mam ustawione na full hd mimo to telewizor pokazuje 1080p :/
To chyba dobrze , że 1080p co??? :mrgreen:
Przecież FHD to 1920 × 1080 i 1080p to właśnie oznacza pionową rozdzielczość ekranu równą 1080 poziomych linii bez przeplotu.
Coś kombinujesz. :mrgreen::p
 
Ostatnia edycja:

LFC

New member
Mi chodziło o Saturn i Media Markt, taka jest cena na Ceneo ale po kliknięciu na ofertę wyskakuje telewizor z 42 calami...
 
Do góry