Telewizor ok. 49"

rowers

New member
Witam, szukam TV tak jak w temacie. Tv jest dla nastolatki, ale nawet smart w sumie jest jej zbędny. Znalazłem LG 49LH570V za 1699zł oraz Philips 49PFS5302. Jest akurat promocja na Philipsa za 1889zł.

Cena Philipsa to orientacyjnie górny budżet. Mega tv za to nie będzie, ale prosiłbym o pomoc, czy ten Philips czymś będzie górował nad LG. Ciężko było mi znaleźć coś w sieci na temat tego modelu Philipsa. Jeśli macie inne/lepsze propozycje w tym budżecie, to prosiłbym o podanie. Z góry dziękuję za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli nastolatka to powinieneś brać model z Androidem. Tam ma mnóstwo aplikacji potrzebnych do zajęć również.
A ile masz max kasy ?
 

rowers

New member
Myslałem o Android TV początkowo, ale one zwykle są droższe. Ogólnie rzecz ujmując ok. tych 1900 to jest max. To ma być tylko telewizor do oglądania telewizji heh :) Co tam do szkoły ona potrzebuje to ma na kompie, albo na telefonie. Może ujmę to tak, bardziej liczy się wielkość matrycy niż funkcje. Raczej zależy mi żeby kupić coś z jak najlepszym obrazem do podanej kwoty ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie nie są droższe.
Masz TCLa 43P60 z Androidem, 4K, HDR, VP9, MxPlayer, Android 6,0, Kodi 17, Chromecast, matryca VA, 10Bit. Myślę że i z wygladu, z jakości i aplikacji będzie zadowolona. To firma nr 3 na świecie.
 
Do góry