Telewizor ok 48"

rowers

New member
Witam. Chciałbym kupić około 48 calowy telewizor. Może też być 46. Nie jestem wymagający, licze tylko na żywe barwy w filmach z bluray. Do telewizora nie będzie podłączony żaden dekoder itp. Tylko bluray. Do bluraya amplituner, więc głośniki także nie są ważne. Nie potrzebuje żadnych wodotrysków, 3D, smart nic z tych rzeczy nie jest mi potrzebne. Jak najprostszy telewizor o jak najlepszej jakości w podanym budżecie. Który z nich będzie najbardziej optymalny pod względem jakości obrazu? Proszę o opinie dlaczego dany model jest najlepszy, bądź dodatkowe propozycje.

Moje propozycje to:
Sharp LC-46LD264E
Samsung UE48H5000
Sharp LC-50LD265E
Philips 47PFH5609/88



1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4x3,5
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? W granicach 3,5 - 3,8m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
6.Jak słońce świeci w pokoju? Bezpośrednio na tv, będzie pod przeciwną do okien ścianą.
7.Jaki masz obecnie telewizor? Samsung UE40D5000, ale to w innym pokoju
8.Co chcemy aby telewizor posiadał? W zasadzie to jak najlepszą jakość oczywiście w danej cenie
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Odtwarzacz bluray tylko i wyłącznie
10.Jakie urządzenia? Brak
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Maks 2-3h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Obojętnie
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Nie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? w niedalekiej przyszłości (ale to nie jest wyznacznikiem) Brak
16.Preferencje co do marki ? Głównie Samsung, jestem zadowolony, chociaż inne także wezme pod uwage
17.Preferencje co do wielkości ? 46-50
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Blade kolory
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Różnie, ale okna będą zasłaniane zawsze.
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2200zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D? Nie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym model z matrycą natywną czyli Panasonica 48A640
Z kalibracja profesjonalna gratis i radyjkiem
 

rowers

New member
Poczytałem troszke o tym TV, zastanawiam się jeszcze teraz, bo znalazłem TV Samsung UE48H6200. Jakie są różnice między tymi telewizorami?
 
Ostatnia edycja:
Do góry