Telewizor led lub świetlówki 40-50 cali, full HD, filmy z usb priorytet gwarancja

aleextra

New member
Telewizor led 55 i więcej cali, full HD, filmy z usb mpeg/divix priorytet gwarancja

Witam,

Potrzebuję telewizora, który będzie po 10h dziennie działać. Najlepiej led, ze względu na zużycie prądu. Ze względu na exploatację - musi być możliwość uzyskania długiej gwarancji, albo naprawdę dobrego sprzętu. Czy jest jakaś marka, którą możecie polecić?

Bardzo dobrze, jeśli miałby możliwość odtwarzania filmu zapętlonego filmu z USB, bez dekoderów itp. Nie potrzebna obsługa napisów do filmów.

dzięki wielkie
 
Ostatnia edycja:

aleextra

New member
Witaj Kiki, Twoje opinie są zawsze cenne. Nie napisałem danych, ponieważ sam ich nie znałem. Już wiem, że chodzi o TV w rozmiarze mniej więcej 60'' - zmieniłem temat postu, TV będzie wyświetlał prezentację w sklepie, najprawdopodobniej powieszony na jakimś wysięgniku. Najlepiej kolor srebrny (znalazłem tylko taki: LG 55LM670 S). Nie wiem na ile LG jest dobrą marką.

Prezentacja będzie puszczana w oświetlonym pomieszczeniu,także najlepiej, jakby była matryca matowa. Filmy z usb, czy mpeg/divix - będą robione na zlecenie sklepu. Telewizor może mieć wbudowany odtwarzacz DVD. Najważniejsze, żeby odtwarzanie można było zapętlić.
dzięki i pozdrawiam
AleExtra
 
Do góry