Telewizor LCD za 2500-3000zł

oclass

New member
Witam mam zamiar kupic telewizor LCD 32 ale kompletnie sie na tym nieznam:???:
Jak widac nie mam zbyt duzo kasy i w takim przedziale cenowym z tego co obserwowalem to mozna dopasc jakiegos Samsunga lub LG
Moze poradzilibyscie mi jakis model w tym przedziale cenowym tych firm ewentualnie innych tez moga byc byleby telewizor byl dobry bo jak wiadomo jest to zakup na lata ;)

I jeszcze jedno pytanko moze offtop ale sie spytam: czy na starym fergusonie da sie odbierac platne kanaly HDTV:cool:


Z gory dzieki za odpowiedzi:krol:
 

radzix

Member
oclass napisał:

Z tych dwóch propozycji polecałbym raczej LG z tego względu iż jest to lepszy model (z tego co wyczytałem). Wejdż sobie na http://www.skapiec.pl/cat/22-telewizory-lcd.html tam znajdziesz oferte wielu sklepów internetowych, które mają znacznie lepszą cene na tego LG. W tej cenie warto rozważyć
Panasonic TX-32LE60P,
Sharp LC-32SA1E,
Samsung LE32S71B
są to oczywiście propozycje do 2500zł. Skoro ma to być zakup na lata to warto by było dołożyć ok. 1000zł a wówczaś wybór jest znacznie większy.
Do 3000zł rozważ nowe modele Panasonica LM70P, Samsunga R82 (nieco powyżej 3000zł),Philips 32PFL7332 (3100zł).

W okolicach 3500zł spójrzna Panasonica LX70P, LG LB2R,Sharp LC-32RA1E.

Decyzja należy do Ciebie.
 
Ostatnia edycja:

pandzik

Member
Bez reklam
Samsung LE32R81B za kilkadziesiąt złotych więcej niż twoje graniczne 3000 zł. lub Sony 32S2510K za 3200.
Dołóż trochę, przecież to tv na lata.
 

oclass

New member
Teraz to juz jestem totalnie zdezorientowany:confused:
Daliscie mi troche do myslenia i dochodze do takiego wniosku ze oplacaloby mi sie poczekac 2 miesiace poniewaz w tym czasie dozbieram jeszcze troche kasy i ceny TV spadna co wyjdzie mi tylko na dobre :eek:k:

Powiedzcie mi czy dobrze mysle aby poczekac :rolleyes: i czy te telewizory ktore kosztuja 4000zl moga spasc do 3500zl?
I jeszcze jedno pytanko z mojej strony czy jesli kuplibym ten TV w jednym z tych sklepow internetowych to jak to jest z gwarancja ja dzwonie i oni przyjezdzaja po sprzet :confused:

Z gory dzieki za wszelkie odp;)
 

radzix

Member
oclass napisał:
Teraz to juz jestem totalnie zdezorientowany:confused:
Daliscie mi troche do myslenia i dochodze do takiego wniosku ze oplacaloby mi sie poczekac 2 miesiace poniewaz w tym czasie dozbieram jeszcze troche kasy i ceny TV spadna co wyjdzie mi tylko na dobre :eek:k:

Powiedzcie mi czy dobrze mysle aby poczekac :rolleyes: i czy te telewizory ktore kosztuja 4000zl moga spasc do 3500zl?
I jeszcze jedno pytanko z mojej strony czy jesli kuplibym ten TV w jednym z tych sklepow internetowych to jak to jest z gwarancja ja dzwonie i oni przyjezdzaja po sprzet :confused:

Z gory dzieki za wszelkie odp;)

Ceny sprzętu zawsze będą spadać, ale czy w ciągu 2 miesięcy cena spadnie o 500zł to w przypadku nowości i dużej konkurencji na rynku jest to możliwe, ale jeżeli jest to już produkt będący na rynku od dłuższego czasu to raczej ten przedział zniżki jest mało prawdopodobny no chyba, że znajdzie sie następca danego modelu.

Ja też wolałbym poczekać i dołożyć troszke kaski,bo jest to zakup na kilka lat.

Większość gwarancji odbywa się w autoryzowanym serwisie producneta więc tv bedzięsz musiał sam dostarczyć do serwisu, no chyba, że dany producent realizuje gwarancje door-to-door, wówczas koszty do i z serwisu ponosi producent, lub gwarancja jest realizaowana przez dany sklep i wówczas również obowiązuje zsada door-to-door. Polecałbym raczej pewny i sprawdzony (wówczas cena może być troszkę wyższa, ale nie warto ryzykować) sklep np. Agito (www.agito.pl) wejdź sobie w regulamin i tam wszystko jest napisane jak realizowana jest gwarancja.
 

oclass

New member
Wielkie dzieki wszystkim za pomoc :krol:
Tak jak to wczesniej napisalem poczekam jeszcze 2 miesiace zanim cokolwiek kupie i bede szczegolwo sledzil spadki cen tych nowszych telewizorow;)


POZDRO i dzieki:mrgreen:
 

szamon

New member
oclass napisał:
Wielkie dzieki wszystkim za pomoc :krol:
Tak jak to wczesniej napisalem poczekam jeszcze 2 miesiace zanim cokolwiek kupie i bede szczegolwo sledzil spadki cen tych nowszych telewizorow;)


POZDRO i dzieki:mrgreen:

Witam.Sprawdż jeszcze modele JVC np.G80{bardzo dobrze działa w sygnale SD,rewelacyjnie formatuje obraz,dżwięk z funkcją MAXX BASS[podbicie basów w kilku poziomach]Samsungi wysiadają.Można go dostać jak dołożysz pare zł,do tych 3,tysiaków ale naprawde niewiele około 200-300 zł.Pozdrawiam
 

nicko

New member
A za 2 miesiące znowu pomyślisz żeby poczekać jeszcze 2 miesiące? ;) Kupuj taniego w miarę dobrego TV, za 2-3 lata każdy (czy za 2500 czy za 5200) będzie słaby w porównaniu z nową konkurencją.
 
Do góry