Telewizor LCD Samsung LE32A551P2

wqreq

New member
siema zastanawiam się nad kupnem tego tv Samsung LE32A551P2
będzie służył mi on przedewszystkim do gry na xboxie 360 jak i oglądania kablówki i filmów na hd-dvd czy dobry tv wybrałem? jeśli nie prosze doradzić mam na zakup 2800zł a tv najlepiej 32-37cali full hd;)
 

Leszczu

New member
z tego co widzialem to 551 ma do dupy matryce w porownaniu z 656
za cholere na nim nie moglem pozbyc sie rozowego odcienia ustawiajac balans bieli zawsze szedl w jakis kolor obok stala plazma samsunga i twarze byly naturalne i bardzo wyrazne gdzie na tym samsungu byly jak z wosku.
Dla mnie ten model to porazka moze to akurat taki model byl ale na 656 obraz byl o klase lepszy.
 

modoc

New member
Ja własnie dokonałem zakupu tego modelu, Bardzo dobre odwzorowanie jak dla mnie, tego co poprzednik napisał "różowy odcień" nie zauważyłem. Może akurat trafiłeś na taki egzemplarz. W sklepie w identycznych warunkach gościu postawił obok siebie 656 i 551 i na różnica była na korzyść 656 ale nie aż taka jak się spodziewałem. Polecam podłączony jest narazie tylko pod kompa HDMI-DVI pożyczony kabel i HD bardzo ładnie wygląda. Uważam że jak za 2400 to bardzo opłacalny zakup.

http://www.ceneo.pl/;0151438187-10.htm

Ps. Osobiście chciałem kupić SHARP 32B20E ale niestety kasy nie starczyło więc jeżeli masz 300 zł więcej to spokojnie nabędziesz ten model, uważam go za bardzo dobry a nawet lepszy od 656. Za 3000 już można kupić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry