Telewizor firmy Panasonic TX-L47WT60 pierwszy ogląd tego pięknego telewizora.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Firma Panasonic ma w roku 2013 do zaoferowania serię telewizorów LCD LED Edge WT60.
Przedstawicielem tej serii telewizorów firmy Panasonic jest telewizor TX-L47WT60 . Zapraszam
uprzejmie do zapoznania się z pierwszym oglądem tego telewizora , który zapowiada się bardzo
interesująco , lecz cena jak zwykle na początku jest wysoka . Zwraca uwagę bogate "oprzyrządowanie"
tego telewizora . Proszę kliknąć:
Panasonic TC-L47WT60 Review (TCL47WT60)- 47 inch 1080p IPS 3D LED TV
Moim skromnym zdaniem , warto bliżej przyjrzeć się temu telewizorowi firmy Panasonic .:neutral:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Linia Panasonic WT60 zapowiada sie swietnie. Piszesz o wysokiej cenie, mozesz podac o jaka kwote startowa chodzi bo w tym artykule nie znalazlem takiego info albo cos przeoczylem.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Niedawno temu ukazała się recenzja telewizora firmy Panasonic TX-L55WT65B .
Recenzja moim , skromnym zdaniem nie w pełni pokazuje zalety i wady tego modelu .
Nie mniej "pierwsze koty za płoty". Wszystkich chętnych do zapoznania się z treścią
tej recenzji zapraszam serdecznie na stronkę:

Panasonic TX-L55WT65B review from the experts at whathifi.com

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Festan06

New member
Przymierzałem się do PANASONIC TX L47WT50 Postanowiłem zaczekać na tegoroczny model.Tylko ta cena...Dlatego myślę o PANASONIC TX L47DT60
 

xxxxxx

New member
kupiłem toto

Kupiłem ten sprzęt.
Potwierdzam,jest bardzo dobrze.Czy może być lepiej? Moim zdaniem może.
Telewizorek na szklanej nóżce robi wrażenie zawieszonego w powietrzu, trzeba sobie uporządkować kabelki z tyłu telewizorka bo wszystko widać (nie ma jak ukryć bałaganu kabelków za telewizorem ponieważ noga jest dość wysoka) ale plotki o wzdychaniu i nagłych zgonach klientów w ekstazie z powodu wyglądu tego wyświetlacza są lekko przesadzone(chyba że z powodu ceny to już prędzej)
Gra lepiej niż plazma serii 30 którą do tej pory miałem.(o VT60 się nie wypowiadam bo nie widzałem).Przyjemność oglądania duża oczywiście z dobrym sygnałem i full hd.Niedostatki SD są obnażane bezlitośnie to chyba oczywistość ale i tak da się oglądać i jest dużo lepiej niż dawniej
Co najbardziej mnie cieszy to płynność ( transmisje sportowe to już nie pokaz slajdów, lecąca piłka nie jest kometą z długim warkoczem a rozdzielczość przy szybkim ruchu nie spada do 240 linii)
Nawet jasne biele są odtwarzane dość dobrze i brak szczegółów w światłach nie jest tak uciążliwa.
Paleta kolorów subiektywnie nie ustępuje plaźmie a większa jasność i brak migotania tworzy przewagę nad plazmą.Kto ma starą plazmę i chce wymienić ją na nowszy sprzęt to może spokojnie rozważyć kupno tego LED-a i nie będzie zawiedziony.(nie pożera 300wat, nie waży 50 kg,nie migocze i na pewno świeci jaśniej )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale to jest akurat normalne. Dobry telewizor jak dobry komputer potrzebuje bardziej wyrafinowanych programów Dlatego preferowany extra bitrate- najlepiej full hd.
 
Do góry