telewizor, dvd i n-tv...

Dimasinho

New member
Mam problem, muszę połączyć do kupy:

-telewizor samsung LE32R71B

-kino Panasonic SCPT 560

-N-TV

Proszę o pomoc, jakie kable,jakie wejścia krok po kroku, jak to zrobić żeby wszystko działało,
z góry dziękuję ,Pozdro!!
 

broda1725

New member
Bez reklam
Ile ty masz lat ? nie masz instrukcji ?.
Coraz to dziwniejsze tematy się pojawiają, niedługo będą typu pada na dworze wsiąść parasol czy pelerynę przeciw deszczową a może nie wychodzić wcale.

Trochę chęci a nie obrazu pisać takie bzdury.

Sorry chłopie za sarkazm ale nie mogę jak takie rzeczy się czyta, poza tym podobnych tematów był multum wystarczy poszukać i poczytać. Ale chyba masz lenia.
 

Dimasinho

New member
Po pierwsze pisze się wziąć parasol, a po drugie nie wszyscy są tak obcykani jak Ty...jakbyś poczytał trochę o tym telewizorze i n-tv to byś wiedział że ludzie mieli z optymalnym połączeniem tego sprzętu sporo problemów, a ja akurat nie znalazłem odpowiedzi jak to zrobić...dzięki za pomoc nara
 

Dimasinho

New member
No widzisz, masz taki telewizor a nie chcesz pomóc...
Podobno najprościej połączyć to tak:
eNka -> HDMI -> TV do HDMI
eNka -> optyk -> kino domowe
Kino domowe -> Component -> TV do Component
I potrzebujesz 3 kable: Component, HDMI i optyczny.
Jeśli masz zwykłego eNboxa (biały) to po componencie możesz podłączyć eNboxa, a po HDMI kino domowe.

Ten telewizor nie jest u mnie więc jeszcze nie wiem jak to jest podłączone, wiem tylko, że przy oglądaniu filmu na dvd głos idzie przez kino, ale jak sie przełączy na enke to już nie, i w tym problem.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Dimasinho napisał:
No widzisz, masz taki telewizor a nie chcesz pomóc...
Podobno najprościej połączyć to tak:
eNka -> HDMI -> TV do HDMI
eNka -> optyk -> kino domowe
Kino domowe -> Component -> TV do Component
I potrzebujesz 3 kable: Component, HDMI i optyczny.
Jeśli masz zwykłego eNboxa (biały) to po componencie możesz podłączyć eNboxa, a po HDMI kino domowe.

Ten telewizor nie jest u mnie więc jeszcze nie wiem jak to jest podłączone, wiem tylko, że przy oglądaniu filmu na dvd głos idzie przez kino, ale jak sie przełączy na enke to już nie, i w tym problem.

Bo najpierw trzeba spróbować a dopiero pytać.
Dobrze, wszystko podepnij jak napisane, kino podłącz do tv przez component, a dzwięk z N żeby był przez kino to muszisz właczyć w N. Ewentualnie trzeba przełaczyć w kinie skąd ma iść dzwięk wybrać źródło, co ma leciec w danym momencie. Nieznam tego kina ale to nie jest to jakaś trudność wkońcu są od tego instrukcje.
 
Do góry