Telewizor do sypialni 32"

kacperek70

New member
Witam,
Przeglądam od kilku dni forum i im więcej czytam, tym mniej zdecydowany jestem.
Potrzebuję telewizora do sypialni, do zamontowania w ścianie - otwór 9cm głębokości.
Będzie on podłączony do n (multiroom) i później dodatkowo do anteny zbiorczej (cyfrowa naziemna DTV).
Ze względu na głębokość otworu brałem pod uwagę tylko modele LED.
Budżet - do 2,5 tys.

I po tych kilku dniach analiz na placu boju pozostały następujące modele:
Samsung UE32C5000
Samsung UE32C6000
Philips 32PFL7605 lub 7665

Internet TV nie jest mi potrzebny, to samo z Ambilight (przy okazji pytanie, czy da się na stałe wyłączyć?).
I dobrze żeby miał szeroką ramkę (chodzi mi o tę część, która wystaje ponad korpus telewizora - chciałbym, żeby otwór nie był widoczny z przodu)

Proszę o pomoc - sprawa jest pilna

Pozdrawiam,
Marek
 

maniek_ls400

New member
32 ? Co będziesz na nim widział z odległości 3-4m ? Wydaje mi się, że 37 to min.
Ja wziąłem Samsunga 40" za niecałe 2k do tego wieszak sterowany pilotem (poziom, pion, odchylenie) za 250zł oraz DVD z możliwością zawieszenia na ścianie - budżet 2,5k za całość.

Ww TV jest właśnie 'sypialniany' czyli sporadycznie użytkowany (częściej przez córcię, której wrzuca się bajkę mając pełnowymiarowy TV wolny dla siebie :) )
 
Ostatnia edycja:

kacperek70

New member
32 ? Co będziesz na nim widział z odległości 3-4m ? Wydaje mi się, że 37 to min.
Ja wziąłem Samsunga 40" za niecałe 2k do tego wieszak sterowany pilotem (poziom, pion, odchylenie) za 250zł oraz DVD z możliwością zawieszenia na ścianie - budżet 2,5k za całość.

to ma być telewizor do okazjonalnego oglądania z ok. 3m i ma być zawieszony we wnęce, a nie na ścianie..

czekam na opinie
 

jarzak

New member
Kiki podał Ci w kolejności od najtańszego modelu do najdroższego. Ja odwrócę kolejność i powiem ten trzeci ma najlepsze oceny i ... chyba najkorzystniej wygląda (dla mnie). Parametry porównywalne...:fool:
 
Do góry