Telewizor do Salonu 55/65''

rafcio76r

New member
Bez reklam
Coś czuję że przed naszym pierwszym meczem euro nie wyrobie się z zakupem telewizora :(

No to nie będziesz jedyny :) Ja zamówiłem w promocji w neonecie Samsunga 60KS7000 (promo było tylko do minionej już środy) i sprowadzili mi na sklep wadliwy egzemplarz z 10 bad pixelami na matrycy. Zaproponowałem im sprowadzenie dla mnie kolejnej sztuki w tej samej cenie - był jeszcze czas na złożenie zamówienia, bo to była środa, ale na moją propozycję nie zareagowali zbyt optymistycznie, bo bardziej byli przejęci co mają zrobić z tym wadliwym egzemplarzem. Totalny brak profesjonalizmu. Jestem totalnie wkurzony :evil:
 
Jak kupujesz sprzęt za 7k to chcesz żeby w nim wszystko działało jak trzeba a tu aż 10 bad pixele? Dobrze że nie zabrales do domu przed sprawdzeniem.. dopiero byłaby niespodzianka. Też się tego trochę boję. Sam też interesuje się samsungiem ks7000 ciekawe ile kiki za to krzyknie :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Jak kupujesz sprzęt za 7k to chcesz żeby w nim wszystko działało jak trzeba a tu aż 10 bad pixele? Dobrze że nie zabrales do domu przed sprawdzeniem.. dopiero byłaby niespodzianka. Też się tego trochę boję. Sam też interesuje się samsungiem ks7000 ciekawe ile kiki za to krzyknie :)

Po tej historii wiem, że trzeba dokładnie sprawdzić sprzęt przed kupnem, żeby nie trafić na bubla. W przypadku zakupu przez neta przysługuje prawo zwrotu w ciągu 14 dni. W przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym trzeba rozpakować TV, podłączyć i dokładnie go sprawdzić na własnym materiale, no chyba, że się dogadasz ze sklepem na możliwość przetestowania TV w warunkach domowych. W sieciach MM i Saturn dają na to 30 dni, ale cóż z tego skoro w tej chwili ceny na KS7000 czy nawet na Panasa 58DX750 mają do bani. W neonecie po uwzględnieniu rabatu pieniężnego 700 zł i wartości bonu towarowego 400 zł, za Samsunga 60KS7000 wychodziła cena 6795 zł i ta cena była adekwatna do wartości tego TV. Teraz ceny na ten model zaczynają się od 7895 zł, a w tej cenie, zakup jest zupełnie nieopłacalny. Jeśli chodzi o wersję 55" KS7000, to na starcie w Media Expert mieli - tylko przez 1 dzień - cenę 5999 zł, do tego bon 300 zł do Decethlona, więc za 55" wychodził koszt de facto 5699 zł i to była świetna cena, ale niestety nie zdążyłem zamówić. Po jednym dniu pazerniaki podniosły cenę na 6499 zł!!! Obecnie sklepy obsługujące bony do decathlona mają cenę za 55" 6499 zł. Spośród innych sklepów (bez obsługi bonów) dają najniższą cenę 6299 zł, a taką cenę za ten TV, to mogą sobie wsadzić, nie powiem gdzie :razz:
Reasumując, jeśli chodzi o Samsunga KS7000, to opłacalność zakupu istniałaby w sytuacji:

1) 60KS7000 - cena końcowa 6800 zł (po uwzględnieniu wszystkich możliwych rabatów, pieniężnych i towarowych).

2) 55KS7000 - cena końcowa 5700 zł (po rabatach).

Za wyższą cenę tego modelu na pewno nie kupię, bo się zwyczajnie nie opłaca wedle tego, co te modele oferuję oraz to czego nie oferują.
 
A na czym stanęło? Zakupiles jakiś telewizor czy czekasz albo też szukasz żeby zakupić coś co będzie warte swojej ceny? Ja jestem w totalnej rozterce bo wiem że chce wydać dużo pieniędzy na telewizor a z drugiej strony na razie nie mogę go kupić bo ceny w sklepach że względu na euro osiągają apogeum.. ale też na pewno nie będę czekał na zakończenie euro z zakupem i wyprzedaż tv w mm czy sat.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
A na czym stanęło? Zakupiles jakiś telewizor czy czekasz albo też szukasz żeby zakupić coś co będzie warte swojej ceny? Ja jestem w totalnej rozterce bo wiem że chce wydać dużo pieniędzy na telewizor a z drugiej strony na razie nie mogę go kupić bo ceny w sklepach że względu na euro osiągają apogeum.. ale też na pewno nie będę czekał na zakończenie euro z zakupem i wyprzedaż tv w mm czy sat.

Chciałem kupić TV przed Euro, a Euro już dziś się zaczyna, więc "już musztarda po obiedzie". Extra promocja na 60KS7000 się zakończyła, a obecne ceny na ten model, czy na jego mniejszą wersje 55", są dla mnie nie do przyjęcia. Nie mam w zwyczaju przepłacać. Panas 58DX750 nadal nie ma jakiejś extra ceny. Na bieżąco sprawdzam ceny rynkowe. Niestety wszędzie jest drogo, więc zawieszam decyzję o zakupie i spokojnie czekam na extra promocje cenowe.
 
Do góry