Telewizor do 50,55" do 5.500 zł

Ghost589

New member
Zaraz ,zaraz skąd ja znam tą firmę co sprzedaje te Tv na allegro. To firma serwisująca Panasonici ktora twierdzila że mój tv jest sprawny , siatka na całej matrycy którą widzę jest cechą technologi led\lcd.....
 

racuh

Banned
Z tego co wyczytałem jest to centralny serwis Panasonica. Wiec tak czy inaczej każdy Panasonic przechodzi przez ich ręce. Tutaj opinie mogą być różne. Tak samo mogę powiedzieć o serwisie Samsunga w Sosnowcu. Ja byłem zadowolony a znowu czytałem opinie ze niektórzy się zawiedli. Z komentarzy wnika że są solidni jeśli chodzi o sprzedaż i napewno nie zlikwiduja firmy po tygodniu. 14 zwrotu przysluguje każdemu.

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
 

Ghost589

New member
A jakbym zaryzykował Samsunga to wtedy jaki byłby w miarę ok?Bo jeszcze myślę czy czekać i kupić po nowym roku czy niedługo.
 

astrajarek

New member
Samsung UE55JU7000 to telewizor Ultra HD o świetnej ostrości i płynności obrazów ruchomych. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w modelu tym niemal dwukrotnie (z 41 do 21,1 ms) zmniejszono opóźnienie sygnału (input lag) na wejściu HDMI, staje się oczywiste, że 55JU7000 będzie stanowił dobry wybór dla graczy poszukujących dużego telewizora Ultra HD z płaskim ekranem.
TV bez problemu odtworzył wszystkie pliki (avi, flv, mkv, mov, mp4, mts, tp, wmv).
W TV czerń jest jednolita na całym ekranie – cecha godna podkreślenia.
W modelu 55JU7000 zastosowano wyświetlacz 120-hercowy, co od razu przekłada się wyższą ostrość obrazów ruchomych.:wink:
 

racuh

Banned
Samsung UE55JU7000 to telewizor Ultra HD o świetnej ostrości i płynności obrazów ruchomych. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w modelu tym niemal dwukrotnie (z 41 do 21,1 ms) zmniejszono opóźnienie sygnału (input lag) na wejściu HDMI, staje się oczywiste, że 55JU7000 będzie stanowił dobry wybór dla graczy poszukujących dużego telewizora Ultra HD z płaskim ekranem.
TV bez problemu odtworzył wszystkie pliki (avi, flv, mkv, mov, mp4, mts, tp, wmv).
W TV czerń jest jednolita na całym ekranie – cecha godna podkreślenia.
W modelu 55JU7000 zastosowano wyświetlacz 120-hercowy, co od razu przekłada się wyższą ostrość obrazów ruchomych.:wink:

Zabrzmiało jak reklama www.b*****k.pl, bardziej mi zależało byś powiedział swoim zdaniem bo liczb na ekranie to raczej nie zobaczysz, miałem JU6440 i wszystko było zajebiście dopóki światła nie zgasiłem.
 
Do góry