Telewizor do 3500 zł ?

GibsonSkull

New member
Witam,


Niestety w technologii telewizorów jestem całkowicie zielony .... Stoję przed wyborem zakupu telewizora do domu do max. 3500 zł. Z uwagi na odległość telewizor musi mieć 65".

Spodobały mi się telewizory LG z uwagi na fajny pilot i sterowanie głosem.
Nie chce kupować telewizora w ciemno lub na podstawie wiedzy sprzedawców w marketach.

Z góry dziękuje za wszystkie propozycje :)
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Kupujesz TV a nie konsolę do gier czy komputer. TV ma mieć głównie dobry obraz. Reszta to dodatki. Napisz więcej o warunkach w jakich oglądasz TV i co oglądasz. NA Twoim miejswcu "za[polowalbym" w tym tugodniu na SONY 65XH9096. Moze uda się kupić w cenei 4 tys. zapewniam, że warto dołożyć to 500 zł.

Jeśli LG to tylko 65NANO913.
 

GibsonSkull

New member
Kupujesz TV a nie konsolę do gier czy komputer. TV ma mieć głównie dobry obraz. Reszta to dodatki. Napisz więcej o warunkach w jakich oglądasz TV i co oglądasz. NA Twoim miejswcu "za[polowalbym" w tym tugodniu na SONY 65XH9096. Moze uda się kupić w cenei 4 tys. zapewniam, że warto dołożyć to 500 zł.

Jeśli LG to tylko 65NANO913.


Jeżeli chodzi o warunki to nie do końca rozumiem co masz na myśli. Jeżeli dobrze Cie rozumiem to jest to salon w domu, telewizor ma być zamontowany docelowo na filarze, odległość kanapa -> telewizor to jakieś 4 - 5 metry. Telewizor ma być przeznaczony do oglądania codziennego + jakiś Netflix i Youtube.

Obydwie propozycje, które podałeś to ponad 4 tys... Niestety przewyższa to mój założony budżet.
 

lavish94

New member
Witam,


Niestety w technologii telewizorów jestem całkowicie zielony .... Stoję przed wyborem zakupu telewizora do domu do max. 3500 zł. Z uwagi na odległość telewizor musi mieć 65".

Spodobały mi się telewizory LG z uwagi na fajny pilot i sterowanie głosem.
Nie chce kupować telewizora w ciemno lub na podstawie wiedzy sprzedawców w marketach.

Z góry dziękuje za wszystkie propozycje :)

A może Philips 65pus8535?
AndroidTV, Asystent google, Klawiatura na odwrocie pilota, Przyzwoity obraz, dobre wykonanie. Wsparcie HDR, dolby vision, atmos. Ambilight, chociaż nie wiem do końca jak będzie zamontowany TV.
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-65pus8535-android-tv-ambilight.bhtml

z lg w tej cenie to pewnie tylko nano816.
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-65nano816-tv-nanocell-uhd-4k-lg.bhtml

Jeśli nieco ogarniasz to tutaj porównanie tych TV.
displayspecifications.com/en/comparison/79c8139245

Jedna z ważniejszych rzeczy to że posiadają różne matryce - philips mva vs. lg ips
W skrócie - VA ma mniej żywe barwy niż IPS, ale nieco lepsze kąty widzenia od mva,
a MVA wysoki kontrast i dobre odwzorowanie czerni.

Philips podświetlanie tylne, LG krawędziowe (philips lepiej doświetlony, chociaż nie jest to full led)

A jeszcze jest taka sytuacja, że jeśli uparłbyś się na myszkę (jak w lg) to każdy TV z androidem (w tym też sony podane przez kolegę wyżej) posiada możliwość użycia pilota z żyroskopem jako myszki - wyświetla się po prostu kursor jak na kompie i można działać.
 
Do góry