Telewizor do 2600 zł

jacekcy

New member
Jeśli już zdecydowałeś się dozbierać dozbierać kasy, to Panasy są lepsze od tego Soniaka. Ponawiam pytanie poprzednika: SKĄD TAKIE CENY?
 

Epkyrl

New member
Na alledrogo:
1.
Kod:
http://allegro.pl/rtv-i-agd?order=p&string=47AS650&bmatch=seng-v6-p-2-e-0617
2.
Kod:
http://allegro.pl/rtv-i-agd?order=d&string=47et60&bmatch=seng-v6-p-2-e-0617
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież to są bez faktury ,czyli bez gwarancji.
Faktura ( paragon z kasy fiskalnej) jest dokumentem niezbędnym do gwarancji
 

Epkyrl

New member
Nie wiem którą aukcje masz na myśli, ale na tych, gdzie jest najtaniej gwarancja jest czyli zapewne fakturę/paragon dodają.
 

firekage

New member
Bez reklam
Przecież to są bez faktury ,czyli bez gwarancji.
Faktura ( paragon z kasy fiskalnej) jest dokumentem niezbędnym do gwarancji

Część tych sklepów, jak Ole, to legalnie działające firmy - z tego co pamiętam to właścicielem Ole jest EuroAgd. W ogóle, skąd wziąłeś ten tekścik o braku faktury?
 

jacekcy

New member
Do MediaExpert przyjechały PANASONICI TX-48AS640S na matrycach VA w super cenie 3.000,00 zł. Dołóż 5 stów i po sprawie. Masz super TV. Na dodatek wyhaczony w super pieniądzach.
 

Epkyrl

New member
Akurat dzisiaj byłem w Media Expercie, ale jeszcze nie mięli tego modelu wystawionego. Oby tylko cena utrzymała się tydzień-dwa.

Przeglądając to forum i inne naszła mnie pewna refleksja odnośnie porad. Tutaj w 80% wątków poleca się te same telewizory, np:
Panasonic 42AS650, Philips 47PFS7109 czy Toshiba 47L7453, gdzie tymczasem na innym forum (wydaje się, że również profesjonaliści się tam wypowiadają, a nie Staszek spod sklepu) polecane są całkowicie inne TV, a o tych nikt nie wspomina. Tam króluje Samsung UE48H6400. Zdaje sobie sprawę, że te modele mogą być akurat najlepsze w tym przedziale cenowym, ale dlaczego w takim razie inni znający się na rzeczy polecają coś innego? Z czego to wynika? Ktoś został opłacony prze daną firmę? Nie miał styczności z innymi Telewizorami?

Nie zarzucam niczego tutejszym forumowiczom, wręcz przeciwnie, to na wspomnianym przeze mnie innym forum jest polecany tylko jeden model.
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
Do MediaExpert przyjechały PANASONICI TX-48AS640S na matrycach VA w super cenie 3.000,00 zł. Dołóż 5 stów i po sprawie. Masz super TV. Na dodatek wyhaczony w super pieniądzach.

On ma natywnie 100Hz? Pamiętam, że w VA jest ogromny input lag, jeśli mówimy o tym modelu, coś ponad 50ms.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Akurat dzisiaj byłem w Media Expercie, ale jeszcze nie mięli tego modelu wystawionego. Oby tylko cena utrzymała się tydzień-dwa.

Przeglądając to forum i inne naszła mnie pewna refleksja odnośnie porad. Tutaj w 80% wątków poleca się te same telewizory, np:
Panasonic 42AS650, Philips 47PFS7109 czy Toshiba 47L7453, gdzie tymczasem na innym forum (wydaje się, że również profesjonaliści się tam wypowiadają, a nie Staszek spod sklepu) polecane są całkowicie inne TV, a o tych nikt nie wspomina. Tam króluje Samsung UE48H6400. Zdaje sobie sprawę, że te modele mogą być akurat najlepsze w tym przedziale cenowym, ale dlaczego w takim razie inni znający się na rzeczy polecają coś innego? Z czego to wynika? Ktoś został opłacony prze daną firmę? Nie miał styczności z innymi Telewizorami?

Nie zarzucam niczego tutejszym forumowiczom, wręcz przeciwnie, to na wspomnianym przeze mnie innym forum jest polecany tylko jeden model.
Pewnie chodzi CI o forum hdtv "polsza" które od dawien dawna jest opłacane i to dobrze niektóre firmy :) Jak w sumie każdy portal/forum specjalistyczne w internecie.
Tutaj masz głównie Kikiego, który poleca to czym handluje - a to co u siebie ma, zazwyczaj wybiera po tym jak sam oceni jak gra - na pewno ma dużo większy wpływ na to czy handluje dobrym czy słabym sprzętem, niż sieciówki jak euro, saturn czy mex.
Przewagą tego forum jest to, że do każdego tv masz całkiem sporo opinii prawdziwych użytkowników, oraz parę osób które po prostu wiedzą co i jak świeci.
Ja chętnie polecam wiele modeli - Sonego, Samsunga, Philipsa, Panasia, Toshibę, Sharpa? Nie ma problemu - kwestia tego jak świeci, co oferuje w swojej cenie, i czy nie ma z nim wielkiego problemu (tutaj np. od razu mówię - LG nie polecam, bo problemy natury technicznej z tymi tv są jak dla mnie zbyt bolesne, abym to szczerze komuś zasugerował).

Nie ma sprzętu idealnego, bo każdy subiektywnie odczuwa kwestie jakości, kolorów i ma własne potrzeby.
Na wielu forach utwierdziło się przekonanie że zawsze VA > IPS.
W wielu przypadkach rzeczywiście - matryce VA oferują szybszy czas reakcji matrycy oraz wyższy poziom czerni, czy konstrukcje która jest w stanie przepuścić więcej światła. Ale matryce IPS są tymi, które mają wierniejsze odwzorowanie barw, często szersze spektrum kolorów, mniejszą degradację kolorów pod kątem.
Samsung H6400 jest dobrym tv, ale na pewno nie idealnym - choć w swoim przedziale cenowych trudno znaleźć jakąś bardzo ciekawą konkurencję dla niego (as640? trochę za drogi, l5435? niestety 50hz).
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest trochę inaczej . Teoria sobie a praktyka sobie.
K woli ścisłości mamy w sprzedaży wszystkie marki - oprócz no name.
Więc adres raczej nie ten.
Polecamy te co dokładnie sprawdziliśmy, rozpracowaliśmy i co zbierają nie u krytykantów ale u użytkowników dobre oceny.
I nie jest tu jak w Chinach za czasów MAO że tylko jedna firma najlepsza bo...
Poleca się dokładnie modele które mieszczą się w klasie cenowej i jeszcze spełniają określone potrzeby i zadania.
Uważasz że tylko Samsung i tylko Samsung i nic więcej - i super.
Bierz udział , podawaj argumenty - każdy głoś merytoryczny jest na wagę złota. Ja w domu mam inne telewizory i śmiem być zadowolony i to wbrew niektórym specjalistom.
I jest jeszcze gorzej bo najgorszy wg Twoje form telewizor Sharpa bardzo się podoba ludziom którzy z niego korzystają. Ja mam , wielu , wielu znanych sportowców w Polsce oraz wielu których na to stać !
I śmią wbrew nieomylnym - być zadowoleni i co im zrobisz ?

Chętnie posłuchamy Twoich merytorycznych doznań.
 
Ostatnia edycja:

Epkyrl

New member
Jest trochę inaczej . Teoria sobie a praktyka sobie.
K woli ścisłości mamy w sprzedaży wszystkie marki - oprócz no name.
Więc adres raczej nie ten.
Polecamy te co dokładnie sprawdziliśmy, rozpracowaliśmy i co zbierają nie u krytykantów ale u użytkowników dobre oceny.
I nie jest tu jak w Chinach za czasów MAO że tylko jedna firma najlepsza bo...
Poleca się dokładnie modele które mieszczą się w klasie cenowej i jeszcze spełniają określone potrzeby i zadania.
Uważasz że tylko Samsung i tylko Samsung i nic więcej - i super.
Bierz udział , podawaj argumenty - każdy głoś merytoryczny jest na wagę złota. Ja w domu mam ine telewizory i śmiem być zadowolony i to wbrew niektórym specjalistom.
I jest jeszcze gorzej bo najgorszy wg Twoje form telewizor Sharpa bardzo się podoba ludziom którzy z niego korzystają. Ja mam , wielu , wielu znanych sportowców w Polsce oraz wielu których na to stać !
I śmią wbrew nieomylnym - być zadowoleni i o im zrobisz ?

Chętnie posłuchamy Twoich merytorycznych doznań.

Nie wiem czy ten post skierowany jest do mnie, a jeśli tak to nie rozumiem tak wrogiego nastawiania. Zapytałem skąd biorą się takie różnice w polecanych telewizorach pomiędzy dwoma forami, podkreślając na końcu, że kompletnie nic wam nie zarzucam, już prędzej temu drugiemu forum, a tu taka osobista wycieczka. No cóż. Nic nie wspominałem o żadnym Samsungu (ani razu, poza postem, gdzie przywoływałem to drugie forum!). Ostatnich akapitów w ogóle nie zrozumiałem więc się do nich nie odniosę, ale naprawdę nie wiem skąd taki wrogi ton Twojej wypowiedzi.
 

firekage

New member
Bez reklam
Mówisz o konkretnym modelu czy problem ten występuje u wszystkich Sharpów? Jeśli tak to niestety będę musiał ich odrzucić i wtedy zostają mi tylko:
Panasonic 47AS650 2700-3000 zł
Panasonic 47et60 2800 zł
SONY KDL-48W605 2500 zł

Cena nieco większa, ale dozbierałbym, bo nie lubię iść na kompromisy;)

Proszę o wypowiedzi na temat Sharpów, bo co by nie mówić, byłem do jednego z nich już prawie przekonany.

Pisałem o 50 calach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie miałem zamiaru nikogo obrazić, ale wczytaj się w swoje słowa.
Jeśli Cię uraziłem - przepraszam. Nie było to moją intencją.
 

Epkyrl

New member
MediaExpert szaleje z cenami - kilka dni temu 3k za 48as640, a teraz mniej niż 2,5k.
W takiej sytuacji wybór jest raczej oczywisty moim zdaniem. Chyba nie warto dokładać 500zł do as650 czy 200zł do Samsunga.
Jak myślicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich członków forum ceny są lepsze i kalibracja gratis i radyjko gratis.
 
Do góry