telewizor do 2500zł!

bartman06

New member
Witam :blagam:
Wiem, że jest masa takich tematów ale w większości już są stare. Mam problem bo musze wybrać jakiś telewizor za około 2000zł(max do 2500). Mam pare propozycji:
Samsung LE40C650 (SQO1) mediamax24. eu/samsung-le40c650.html
Samsung LE40C630
Samsung LE40C6000
Sony KDL-40EX500AEP
LG 42LD465
LG 42LD650
Dodam, że na telewizorze głównie będę grał na konsoli (ps3) orac oglądał telewizje. Interesuje mnie wielkość około 40cali. Pokój nie jest duży, posiadam rolety więc mam ciemność :)
Z góry dzięki ;-)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do konsoli to powinien mieć jak najmniejszy Input lag :
Sharp 40 Le 810
007_DSC_9599.jpg


http://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/...rty-opinie-wszystko-na-temat-serii-810-a.html
Toshiba 40 VL 748

http://www.hdtv.com.pl/forum/toshib...a-zmienila-dotychczasowa-mysl-projektowa.html
vl748_illum_button.jpg

Touch Control panel
A z Twoich Sony 40 EX 500
 

bartman06

New member
ok dzięki, a w porównaniu toshiby 40vl748 samsunga ue40c6000 i tego lg 42ld465 najlepiej wypada toshiba, później lg i na końcu samsung. Zależy mi na płynności gry, kolorach, szczegółach itd
 

bartman06

New member
Zostałem poinformowany, że do konsol najlepsze są telewizory typu philips. Pytając dlaczego tak jest personel sklepu powiedział, że nie wie.
Jeszcze powracając do pytania jaki telewizor to czy ta toshiba będzie idealna (na możliwości sprzętu w tej klasie cenowej) do gry na konsoli ps3?
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Zdecydowanie nie Samsung.. Przyjrzyj sie blizej temu modelowi LG LD 465. Reszta to 100hz, a tutaj mozesz narzekac. Jesli chodzi o Samsungi, to na pewno bedziesz :)
 

bartman06

New member
A własnie ten LG 42LD465 ma 50Hz a podobno 100Hz (tyle mają telewizory powyżej) jest optymalne dla ps3 które na więcej nie wysyła sygnału. Waham się pomiędzy Sony KDL-40EX500AEP a Toshiba 40VL748, dodam też, że będę grał głównie w ciemności (rolety zewnętrzne) więc ekran musi być super :)
Kupie telewizor pewnie pod koniec tygodnia ale nie mogę podjąć decyzji który mam wybrać.
 

Jarek882

New member
Bartman bierz Toshibe. Ja pod koniec miesiaca też zakupie ten TV bo po prostu przebija samsunga c6500 pod kazdym wzgledem. I to nie mozliwe ze w 1080p ze jest 24hz jakis błąd na stronie chip'a. Pzdr!
 

bartman06

New member
I znowu mam wątpliwości, jest możliwość jeszcze kupienia takich telewizorów jak: Samsung UE37C6500 Samsung UE40C6000 mógłby mi ktoś doradzić? Pamietać proszę że ten telewizor jest do konsoli. :)
 

zenobiuszek1

New member

bartman06

New member
Mam też możliwość kupna Samsunga UEd5500 40cali, dowiedziałem się również w sklepie że toshiba do konsoli to bardzo zły pomysł, myśle że to nie prawda ale nie znam się za bardzo na telewizorach
 

Jarek882

New member
Pisałem 2 dni temu do RTV EURO AGD w sprawie czy czasem ta toshiba nie jest powystawowa itd. Pani odpowiedziała mi że sprzedają tylko nowe TV jak i inne sprzęty z gwarancja producenta. Ja za tydzień również zakupie sobie tą Toshiba'e. 40vl748 to dobry TV pod konsole ponieważ ma niski input lag więc nie wiem nad czym sie zastanawiasz:) A sprzedawcy w sklepie jak to sprzedawcy chcą wcisnąć starsze modele zeby tylko sie ich pozbyc...
 
Do góry