telewizor do 2500 zł

uzytkownik10

New member
Witam

Chcę kupić telewizor, który będzie podłączony do telewizji kablowej wiem, że musi mieć dvb c, szerokość do 90 cm, jezeli to możliwe w tej cenie żeby posiadła pełną przeglądarkę internetową chyba że są modele bez przeglądarki ale można dograć bądz odblokować. Na pewno nie zależy mi na 3d :). Towaru w internecie i sklepach jest tyle tego, że ciężko coś wybrać, więc zwracam się prośbą o pomoc w wyborze.
pozdro
 

Łuk@$z

New member
Witam

Chcę kupić telewizor, który będzie podłączony do telewizji kablowej wiem, że musi mieć dvb c, szerokość do 90 cm, jezeli to możliwe w tej cenie żeby posiadła pełną przeglądarkę internetową chyba że są modele bez przeglądarki ale można dograć bądz odblokować. Na pewno nie zależy mi na 3d :). Towaru w internecie i sklepach jest tyle tego, że ciężko coś wybrać, więc zwracam się prośbą o pomoc w wyborze.
pozdro

Podpinam sie pod temat co do warunków to jest to raczej ciemny pokój tzn. rzadko jest w nim słonecznie i rozmiar tv jak by tam pasował to 32 lub 37 cali. Może coś o parametrach panasa txl e30e bo wszędzie ten tv jest opisywany w superlatywach tylko mnie osobiście wygląd nie przekonuje wolał bym cos z cieńszą ramką :) Marki jake by mnie ewentualnie interesowały to samsung i lg. Pozdrawiam i z góry dziękuje za zainteresowaniem sie tematem.
 
Do góry