Telewizor do 2000zł (LED)

KubinhoCris

New member
Witam poszukuje telewizora do 2000zł LED około 40Cali, szukam takiego multimedialnego , żeby miał złącze EURO, HDMI , miał FULL HD . Telewizor generalnie będzie służył do oglądania TV a nie do grania chociaż jak zakupie jakąś konsole to też oczywiście będę grać ; P

Pozdrawiam
 

KubinhoCris

New member
Więc dołożę trochę i kupię Toshiba 40 TL 838 widziałem ten test telewizor ogólnie na wielki + ale widziałem posty że trzeba kalibrować obraz ?? wiecie czy może to jest trudna kalibracja czy prosta ?? trudności nie będzie ?? widziałem też że ma problemy z polskimi napisami ktoś się wypowie ??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każda kalibracja jest trudna.
Napisz na PW dostanie info na temat kalibracji.
 

KubinhoCris

New member
Jestem praktycznie zdecydowany na tego Toshiba a mam pytanie BEZ 3D jakiś telewizor dobry by się znalazł za 2300 zł MAX ?? tak jak wcześniej pisałem FULL HD , USB , HDMI ale bez 3D
 

KubinhoCris

New member
Tak chodzi mi o LED bo właśnie tak się zastanawiam po co mi 3D jak i tak z tego nie będę korzystać. To może jakiś jest bez 3D a równie dobry albo lepszy ??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp 40LE 630, Samsun 40D 550 i Toshiba ta co podana 40TL 838 - a 3D traktuj jako gadżet.
 

don111

Banned
Tak chodzi mi o LED bo właśnie tak się zastanawiam po co mi 3D jak i tak z tego nie będę korzystać. To może jakiś jest bez 3D a równie dobry albo lepszy ??
podałem Ci lepszy model telewizora za te same pieniądze
ten cały LED to jest jakiś wyznacznik jakości że tak się na niego napaliłeś ? w obrazie niczym nie różni od LCD oprócz niższego zużycia prądu
 

secound

New member
Witam, też stoję przed wyborem telewizora 40-42 ' LED dla rodziców,
pokój około 13 m2, dość mocno oświetlony ale tv bedzie stał tyłem do okna,bądą rolety, oglądany bedzie głównie wieczorami, odległość od TV to około 2-2,5m , kwota tak max 2300 zł.
i mam 2 kandydatów:
1. Samsung UE40D5500 lub model UE40D5000 (bez smart TV)
2. Toshiba 40TL838 - z opcji 3D nie będzie korzysane.

Proszę o pomoc co kupić, ja jestem bliżej Toshiby a Wy? chyba, że macie inny pomysł? Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

DB-one

New member
Witam
Też się podepnę, gdyż szukam TV w tym przedziale wielkościowym i cenowym (37-40 cali i maks do 2500zł). Oprócz dobrego obrazu ważny jest dla mnie internet - pełna przeglądarka stron (może być po kablu, wifi nie jest konieczne) oraz oglądanie filmów z USB z polskimi napisami (w gry nie będę na nim grał, 3D też w ogólę nie będę używał). Źródłem będzie cyfrowa telewizja naziemna, ale teraz już chyba wszystkie TV mają DVB-T.

Pozdrawiam
DB-one
 

lamik

New member
To nie chodzi o 3D - chodzi o to że skalowanie jest extra:
LINK
Napisz na PW dostaniesz ofertę.
czy jest aż tak wielka różnica między tym modelem a 40RL838 ? szczerze to ani 3d ani 200Hz mi nie potrzebne a 300zł w kieszeni się czuje :) juz miałem dzisiaj kupić nawet ten tańszy, ale spotkałem znajomego i mnie namawia na 40D5000 no i się zaczęła rozterka :)
 

Lahar

New member
Witam,
Podepnę się aby nie zaśmiecać forum. Jestem przed zakupem TV, dokładnie interesuję mnie minimum 40cali, ledowy dalsze funkcje to kwestia podejrzewam ceny. Z racji tego, że TV ma być dla rodziców więc chciałbym, aby nie było to jakieś dziadostwo z którym więcej będę się użerał z klientami na serwisie. Kwota jaką dysponuję to ok 2500 zł.
Z góry dziękuję za pomoc ; )
 
Do góry