Telewizor do 1400zł 26'' do PS3/Kablówki

vasquez

New member
W sumie dzisiaj widziałem tego LG...kolory ma fajne (naturalne, nie podbite jak w szajsungach)..czern wydala mi sie tradycyjna..tylko dawali do niego jakis ch...sygnał...niemniej fakt - wyglądało to nieźle...jak jesteś na kupnie to warto bys go przetestował...
 

RAISER

New member
O, i to bardzo dobrze świadczy o TV (a w szczególności LCD właśnie) kiedy jakość obrazu jest dobra nawet na słabym sygnale :)
Co do czerni: być może była to tylko kwestia odpowiednich ustawień obrazu ?
Bawiłeś się troszkę pilotem od tego LG czy tylko go oglądałeś ? A patrzyłeś może na niego pod kątami bo ciekaw jestem jak sobie radzi także i w tym aspekcie ? Jeśli było dobrze to znaczy że jest na matrycy IPS a nie TN, co by mnie niezmiernie ucieszyło, oj tak :-D
PS. No i powiedz jeszcze proszę w jakim konkretnie sklepie go wypatrzyłeś, mam nadzieję że w jakiejś ogólnokrajowej sieci sklepów.
Bo bardzo chętnie bym się wybrał zobaczyć go na własne oczęta.
 
Ostatnia edycja:

vasquez

New member
O, i to bardzo dobrze świadczy o TV (a w szczególności LCD właśnie) kiedy jakość obrazu jest dobra nawet na słabym sygnale :)
Co do czerni: być może była to tylko kwestia odpowiednich ustawień obrazu ?
Bawiłeś się troszkę pilotem od tego LG czy tylko go oglądałeś ? A patrzyłeś może na niego pod kątami bo ciekaw jestem jak sobie radzi także i w tym aspekcie ? Jeśli było dobrze to znaczy że jest na matrycy IPS a nie TN, co by mnie niezmiernie ucieszyło, oj tak :-D
PS. No i powiedz jeszcze proszę w jakim konkretnie sklepie go wypatrzyłeś, mam nadzieję że w jakiejś ogólnokrajowej sieci sklepów.
Bo bardzo chętnie bym się wybrał zobaczyć go na własne oczęta.

kąty wyglądają ok...obraz był zaszumiony (ale taki mu podawali sygnał).czerń standard...pilotem się nie bawiłem....TV był w Saturnie w Krakowie...w cenie....2600zł LOL
 
Do góry