Telewizor dla seniorki 40 cali do 1200 zł

darnok734

New member
Serwus,
babci zdechł wysłużony panasonic i szukam czegoś specjalnie dla niej. Możecie mi coś doradzić? Oczywiście wszelkie smart tv, android tv są tutaj kompletnie zbędne. Najbardziej zależy na dobrych kątach widzenia, dobrym dźwięku i dobrym obrazie bez konieczności płacenia dodatkowo za kalibrację (dobrym na tyle o ile dla seniora, ma się rozumieć). Zastanawiam się nad Sharp 40BF5E lub Sharp 40BG4E.
Czy to dobre rozwiązania? Który z tych dwóch lepszy? Może polecicie jakieś inne?


Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli wielkość Max 40 - to Thomson 40 FE 5606.
Jak będziesz niebieski masz go w specjalnej ofercie za 899 zł z wtyczkami gratis i dostawą.
A 43" się nie mieści ?
 

rafi22

Member
Najlepszy telewizor 40 cali (max. szerokość 91cm!!!) do 1400zł to Thomson 40FE 5606, TCL 40ES560 czy Hisense 40A5600F??? Czy może coś lepszego polecacie?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Jeśli wielkość Max 40 - to Thomson 40 FE 5606.
Jak będziesz niebieski masz go w specjalnej ofercie za 899 zł z wtyczkami gratis i dostawą.
A 43" się nie mieści ?

Krzysztof, babci wtyczki to chyba sie nie przydadza, no chyba, ze bedzie mega glosny, to takie do uszu, ale to juz na plus dla babci :)
 

daniellos123

New member
Ja kupiłem ostatnio telewizor UNITED, dokładnie ten:
UNITED 4K LED43DU58 43 cale UHD TV-T2/C/S2 na allegro. Szybko przywieźli, jest bardzo dobry obraz i jakość dźwięku. Cena też ok, myślę, że warto. Na razie sprawdza się świetnie, nie mam z nim problemów.

Niby nieznana marka ale jak się okazało telewizory produkują w Polsce.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli wielkość Max 40 - to Thomson 40 FE 5606.
Jak będziesz niebieski masz go w specjalnej ofercie za 899 zł z wtyczkami gratis i dostawą.
 

Petru23

Banned
Babci za 400zl kup plazmę 37-42". Masz genialne kąty, genialny obraz. Nie dostanie epilepsji dzięki 120Hz i TV przeżyje nie jeden nowy. I mówię to jak najbardziej poważnie.
 
Do góry