Telewizor dla ojca

darkeden

New member
Witam

Potrzebuję poradę jaki telewizor kupić ojcu. Kwota w przedziale 800 - 1200 zł, nie większy niż 24 cale. Telewizor ma służyć głownie do oglądania telewizji w małym pokoju. Nie potrzeba bajerów jak wifi czy przeglądarki internetowe.

Jakieś wejście usb i możliwość oglądania avi - mile widziane, ale nie konieczne.
Przydało by się chociaż jedno wejście scart i jakieś HDMI.
Do telewizora podłączony będzie dekoder UPC, odtwarzacz DVD i kabel do telewizji analogowej.

Bardzo bym był wdzięczny za poradę.
Pozdrawiam
 

fluid

Banned
Wez sie ogarnij :d Z takim budzetem i rozmachem na gabaryty to az szkoda sie skupiac nad propozycja ! Chlopie zwyczajnie walisz do najblizszego rtv i bierzesz 1wszy z brzegu bo w tej cenie nie ma lepszego -gorszego , nie ma nad czym gdybac !.Bez urazy ale gdybys myslal choc troszke racjonalnie to nie zakladal bys tego typu posta . Pzdr
 
Ostatnia edycja:

omot

Member
@fluid, nie kazdy chce miec wielki tv.

Toshiba 23EL933
Sharp LC-24LE240E

Wcześniej wejdz na strone proceducentow i sprawdz jakie dany model ma funkcje.

Jeśli sie zdecydujesz kupić to pamietaj od dvb-t mpeg-4 (wizja)
i najlepiej eac-3 fonia.

Uwazaj na LG i Samsungi bo wiele z nich w wersji 22 cale sprzedawane
sa jako monitory, a tam kąty mogą byc gorsze (+ kwestia jak powyzej)
 
Ostatnia edycja:

darkeden

New member
@fluid. Dzięki za Twoją radę. Myślę racjonalnie, dlatego pytam o opinię ludzi którzy się na tym znają lepiej niż ja.

@omot, wielkie dzięki ! Sprawdziłem i oba modele są w zupełności wystarczające. Niech wybierze tata : )

@kiki. Odległość od ekranu około 1,5 m.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
@fluid. Dzięki za Twoją radę. Myślę racjonalnie, dlatego pytam o opinię ludzi którzy się na tym znają lepiej niż ja.

@omot, wielkie dzięki ! Sprawdziłem i oba modele są w zupełności wystarczające. Niech wybierze tata : )

@kiki. Odległość od ekranu około 1,5 m.

32" nie wejdzie? Bo by pasowała taka wielkość.
 

Krzysiek1024

New member
Na twoim miejscu rozglądał bym się za 32calowym LCD na ledach albo nie. Spokojnie coś znajdziesz, nie słuchaj takich dziwnych rad ze schowaniem się. Propozycje:
Samsung LE-32E420,
Philips 32PFL3207H,
LG 32LS3400
 
Do góry