Telewizor a konsol PS3

orpel_k

New member
Witam. Mam zamiar zakupić 42 calowy telewizor w cenie do 5000zeta. Będzie dużo współpracował także z konsolą. Tu moje pytanie czy lepiej sprawdzi się z LCD czy plazmą. Plazma o rozdzielczości 1024x768. LCD w tej klasie wielkości telewizora ma rozdzielczość 1366x768 – to znaczy że będzie lepszy? A może powinienem wybrać jakiś LCD ful HD.
 

Tomek77

New member
Od około miesiaca jestem posiadaczem PS3 do którego kupiłem plazme philipsa 50PFP5532 i powiem że jesli o mnie chodzi to nie wyobrazam sobie żeby mozna było mieć jeszcze lepszy obraz (ale wiesz niektórzy potrzebuja złotych kabli aby słuchac muzyki) więc to tylko moja opinia. Mozesz kupić tą plazme za 5 tyś zł, w zamian dostajesz 50 cali, które przyjmują sygnał 1080p (blueRay), obraz z N-ki wyśmienity, z DVD również, nawet obraz ze zwykłej anteny kablem anologowym był do przyjecia. W sklepie przed kupnem mogłem zrobić test PS3 i podłączyłem konsole do philipsa i do panasonica 42 PV700 co sie okazało po kilku minutach po odłączeniu konsoli na czarnym ekranie włączonego panasonica pojawiła się postać z gry (tzw.: duch) co potwierdziło kilka osób, łacznie ze sprzedawcą. Na philipsie do tej pory nawet po dłuzszym graniu nic takiego nie wystapiło.
Pzdr
 
Do góry