Telewizor >= 65'' do 9k - tv, filmy, internet

weeman

New member
Ale że słabo? Nie mam niestety czasu na wertowanie forum, mimo że to 9 tys... :p
Po "przeleceniu" na szybko materiałów z powyższych linków nie rzuciło mi się w oczy nic strasznego, na co ludzie "masowo" (w liczbie kilku) zgłaszaliby na forum. Coś przegapiłem?

Dzięki!

te ktore mnie osobiscie odstraszyly:

1) zawieszanie telewizora i wylaczanie sie samoistne ( restart ). ostatnio ktos pisal ze podczas grania na konsoli, na pewno tez przy uruchamianiu aplikacji. probowalem sie kiedys dopytac jak to dokladnie jest i kiedy to nastepuje ale otrzymalem odpowiedz ze ten typ tak ma i nie jest to do przewidzenia:) jezeli jest jakis uzytkowniki na codzien to moze sie wypowiedziec. chetnie poczytam czy cos updejty daly.

2) ktos pisal ostatnio ze jest jaka dziwna pixelioza w okolo postaci ( poswiata ), juz nie pamietam ale kiki wtedy odpisywal ze prosi o wiadomosc na priva. Kiki, pamietasz? co to bylo i czy udalo sie rozwiazac ten problem?
 

weeman

New member
Ale że słabo? Nie mam niestety czasu na wertowanie forum, mimo że to 9 tys... :p
Po "przeleceniu" na szybko materiałów z powyższych linków nie rzuciło mi się w oczy nic strasznego, na co ludzie "masowo" (w liczbie kilku) zgłaszaliby na forum. Coś przegapiłem?

Dzięki!

kolejny watek, mozesz przeczytac ostatnie 2 strony. to lepszy model ale tez philips:

http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...hex-core-16gb-pip-poczworny-ambilight-74.html

moze niby nic strasznego. Tutaj zawiesza sie raz na miesiac, inni pisza ze kilka razy na tydzien lub jakies sztuczki o wyjmowaniu baterii i wkladanie do pilota aby zadzialal. wiem ze to wiekszosci moze nie przeszkadzac ale wydawac tyle kasy i miec takie problemy....
 

JayBae

New member
Nie chcę tworzyć nowego wątku, mój dylemat jest podobny.

Który z poniżej wymienionych TV według Was będzie najlepszy?

Philips 65PUS6521
Sony KD-65SD8505
Panasonic 65DX750?

O ile dobrze zweryfikowałem, wszystkie mają matryce VA, 120Hz.

Czy może jeszcze coś innego? (max 7-7,5k)

Oglądam z odległości 2,5 metra, na wprost, sygnał z nc+ z Fergusona Ariva 4K i z PC.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy jest dobrym wyborem co do jakości.
Multimedia zdecydowanie lepsze w Philips i Android.
A Ambilight robi zawsze wrażenie.
Philips masz za 6599 zł
Kalibracja gratis
 
Do góry