Telewizor 50 cali Lub 55 max 2700<<<<

Yoochith

New member
Witam 8 lat Sony i Czas na zmiane nie znam sie na TV a czytajac opinie o telewizorach od tygodnia tak mi namieszało się ze już sie pogubiłem moglem wejsc kupic i wyjsc a nie czytac i dlatego tu jestem ..

Podobał mi sie Philips 50 cali 7303/12


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? około 17m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2.5-3.5
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2 -3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu. Na wprost i minimalnie bokiem okolo 30 stopni
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisiec
6. Jak słońce świeci w pokoju? z lewej strony
7. Jaki masz obecnie telewizor? 32 sony 8 letni
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? 4k Wifi Internet smart TV obraz zeby nie byl rozmyty przy Konsoli i Meczach pilki noznej
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: 4K, HD, SD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? Dekoder OD Bestconnect konsola p4 pro i jakies glosniki bym chcial.
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? około 5h,
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętne
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sportowe Filmy przyrodnicze i muzyka
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 2-3
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? caly dzien
17. Preferencje co do wielkości? 50 cali idealnie pasuje 55 tak
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? jak sie ekran rozmywa lub widac pixele czy kratki..
19. Preferencje co do marki? brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? Nie potrzebne
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? max 2700<< zakup w Mediaexpert
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu? nie wiem o co chodzi ?:p ale jak powiesze ekran i sam nie dam rady ustawic sobie to pewnie skorzystam z pomocy fachowca.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To właśnie brałbym zdecydowanie 55":
- TCL 55C7026 za 2499 zł
- Kalibracja profesjonalna gratis
- WTyczki
- Kodi
- Pilot głosowy
- Dostawa
- Uchwyt.

- Philips 55US7303 za 2699 zł
- Kalibracja profesjonalna gratis
- WTyczki
- Kodi
- Dostawa


Toshiba 55U78 za 2450 zł
- Kalibracja
- Dostawa
- Uchwyt.

LG 49Sk8000 za 2699 zł
- Kalibracja
- Dostawa.
- uchwyt.
 

Yoochith

New member
naczytalem sie o wersju 7303 i tam matryca ma jakies odswiezanie... czy nie bedzie to przeszkadzalo w ogladaniu pilki noznej ? albo graniu na konsoli ?.
Nie jestem jakims pedantem w tej kwesti... a wydawac 2500zl ;] to lepiej sie upewnic.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie będzie.
Z matrycą natynwą 100 Hz masz
Samsung 55nu8042 za 3599
PHILIPS 55Pus8303 za 3699
 

Yoochith

New member
nie no tysiaca nie bede dokladac.... wole jakies kino kupic zeby dzwiek byl wporzadku bo z TV to wiadomo szalu nie ma :D.
To jutro jedziemy po 50 cali philips 7303 i moze polecisz cos ciekawego do dzwieku ? mieszkam w bloku wiec nic wielkiego tylko poprawic jakosc... i cenowo tez nie za cene TV
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski masz 50PUS7303 za 2350 zł - jeszcze kalibrację profesjonalną gratis i wtyczki gratis oraz Soundbar za 599 zł
 

Yoochith

New member
Jednak chce telewizor z matrycą 100hz byłem u sąsiada ma Samsunga ale 60hz... I widać klatki itp w filmach akcji i sporcie i chce tego uniknąć...
Czy wybór 8303 będzie wporzadku ? Czy w tej cenie 3200 jakiś inny model Samsung LG ma lepszą ofertę o jakość obrazu
 
Do góry