Telewizor 4k/FullHD 50-55 cali - cena max. 4000

maniek530

Banned
kiki na tej stonce nie ma samsunga 60j6240 - no chyba, że coś źle wpisuje. Byłem wczoraj w sklepie i sprzedawca twierdził, że to 60 HZ. W innym wątku na forum też są co do tego wątpliwości. Czy mógłbyś jednoznacznie rozwiać wątpliwości ?

Jesli szukasz 40" to tak jest tam 60Hz - wieksze rozmiary maja 120Hz panele
 

owsiaklg

New member
Witam. Ja tez szukam jakieś tv 4K najlepiej Sony do 4.5 tyś , telewizor będzie podłączony do NC+ oglądam dużo Sportu (Piłka) i na jakości mi zależy żeby nie było opóźnień , oraz zależy mi na podłączeniu dysku zewnęcznego i oglądanie filmów w 4K i podłączenie konsoli xbox 360 S z napędem uhd i oglądanie filmów uhd i Blu-ray z płyt, do tego od czasu do czasu wypożyczył bym film z Netxflixa to moje wymagania :):) Czy tą aplikacje mogę pobrać bo różne opinie czytałem o androidzie a za bardzo nie znam się na telewizorach. Z góry dziękuje za pomoc


PS 55 cali
 
Ostatnia edycja:

owsiaklg

New member
Witam ponownie, niestety nikt mi nie doradził postanowiłem szukać sam :):) Co powiecie o tym modelu Sony Bravia KD-55XD8505 czytałem różne opinie ale ideału w tej cenie nie znajdziesz... Pytanko czy ktoś orientuje się jak wygląda oglądanie filmów w 4k z dysku zewnęcznego czy procesor jest w stanie obsłużyć ten format ? przykładowo film wazy 40-60 gb ? format mkv
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Witam. Ja tez szukam jakieś tv 4K najlepiej Sony do 4.5 tyś , telewizor będzie podłączony do NC+ oglądam dużo Sportu (Piłka) i na jakości mi zależy żeby nie było opóźnień , oraz zależy mi na podłączeniu dysku zewnęcznego i oglądanie filmów w 4K i podłączenie konsoli xbox 360 S z napędem uhd i oglądanie filmów uhd i Blu-ray z płyt, do tego od czasu do czasu wypożyczył bym film z Netxflixa to moje wymagania :):) Czy tą aplikacje mogę pobrać bo różne opinie czytałem o androidzie a za bardzo nie znam się na telewizorach. Z góry dziękuje za pomoc


PS 55 cali

czekaj czekaj bo.........nie da się od czasu do czasu wypożyczyć filmu z netflixa :) xbox 360 nie ma uhd tylko dvd :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
owsiaklg - to faktycznie Sony 55XD8505 za 4799 zł i to z kalibracją profesjonalną gratis będzie extra wyborem.
 
Do góry