Telewizor 46-50 cali do 3500 zł

firekage

New member
Bez reklam
Piszesz ale nie masz pojęcia o czym.
Zapytałeś się chociaż o co chodzi?
Włączasz się w środku zdania i pytasz o wpływ monsunów na rozwój ciąży pingwinów w Himalajach.
Sprawa nie dotyczy Ciebie i nie jest formułą gwarancji.

To zwykła chęć pomocy komuś kto ma problem o ile jesteś w stanie to ogarnąć ... Gdyby karton był cały już dawno byłoby po problemie.
No i co ?
Wybacz, ale bez względu na Twój humor...chęc pomocy innym...gwarancja, a w zasadzie polskie przepisy gwarancyjne zgodnie z ustawą o sprzedaży konsumenckiej mówią co innego - czy Ci się to podoba, czy nie. Mógłbym oddać z rozerwanym pudełkiem...albo bez niego - gwarancja nadal obowiązuje, jeśli jest inaczej - rzecznik.

Nie muszę pytać się o co chodzi, czego sprawa dotyczy...zwróciłem jedynie uwagę na szczegół...który tutaj pojawił się, a który nie ma wiele wspólnego z gwarancją i przepisami prawa.
 

firekage

New member
Bez reklam
Mało który sklep zgodzi się na wymianę jeśli uszkodziłeś karton. W takiej sytuacji wchodzi do gry tylko serwis, gdzie w każdym dziale na forum poczytasz sobie dlaczego serwisy każdej marki są dość nielubiane - ale to kwestia tego jakie w Polsce mamy prawo, i raczej nikt z nas na forum nic z tym nie zrobi. Chyba że ktoś kandyduje w jakiś wyborach :D

To nie kwestia prawa, bo prawo mówi jasno co można, a czego nie wolno - to kwestia podejścia do klienta...nie prawa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiem, że nie tryskasz i dlatego chcemy pomóc każdemu kto spokojnie podchodzi do sprawy. Dla mnie kwestia kartonu jest mega ważna - bo żeby móc coś zrobić i nawet później obniżyć cenę - to karton musi być.
Żeby zrobić nawet zwrot do fabryki - potrzebny KARTON.

Info zgodnie z ustaleniem o karton złożyłem.
 

abey

Member
"W chwili obecnej serwisanci sprawdzają, czy jest możliwość skierowania na wymianę z powodu pikseli oraz plamek na matrycy." - takiego maila dostałem dzisiaj.
Plamki na matrycy??

W przyszłym tygodniu idę do uokik'u bo to już są normalnie jakieś cyrki.
 

marekjw2523

New member
A można prosić na PW cenę 47w805A o ile jest w waszej ofercie ? ;) tak czy inaczej jeszcze czytam o innych alternatywach, ale z reguł wiem że im bardziej człowiek kombinuje tym do niczego nie prowadzi :).
 
Do góry