Telewizor 42' do oglądania filmów. [2000zł]

michal1635

New member
Witam. potrzebuje nowy telewizor będę na nim oglądał głównie filmy, sport, przyrodę itp ogólnie praktycznie wszystko, każdy z domowników ma inne preferencje. Na tv chciałbym przeznaczyć ok 2000zł. Zależy mi na dobrej jakości obrazu i dzwięku. Jeżeli będzie Smart tv to też będzie dobrze. Do tv będzie podpięty cyfrowy polsat. Zastanawiałem się nad Philips 42PFL5008H ale w sumie 3d jest mi nie potrzebne, może można na tym zaoszczędzić?

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? ok 10-12 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok 3 metry
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost i czasami bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? słońce świeci od kierunku wschodu.
7. Jaki masz obecnie telewizor? kineskopowy
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? -------
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? satelitarny, cyfrowy polsat
10 .Jakie urządzenia? dekoder, laptop i może w przyszłości. raczej nie planuje dodatkowych urządzeń ew. może jakieś kino domowe
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? różnie ale przeważnie przez przynajmniej pół dnia tv jest włączony.
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? nie wiem która lepsza, ma być taka żeby mi się nic w tv nie odbijało.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? wszystko
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak ale nie koniecznie od tego jest komp
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16. Preferencje co do marki? nie
17. Preferencje co do wielkości? minimum 42"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? nic
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? i w dzień się ogląda i w nocy.
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? max 2000zł
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie musi.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To do cyfrowych programów i filmów z kina domowego Philips zagra rewelacyjnie. Ambilight będzie uzupełnieniem jakości.
 

Kraczykruk

New member
Sam zastanawiam się nad tym modelem, ale interesuje mnie jeszcze jedna funkcja: czyta on napisy do filmów z nośnika usb? I czy można je regulować i mają polskie znaki?
 
Do góry