Telewizor 40 - 43", plynny

qbsu

New member
Witam forumowiczów, proszę o poradę w zakupie telewizora. Od razu napiszę że zmieniam z całkiem nowego samsunga 50"6172.
Samsung był troszkę za duży, no i powiem że na filmikach dobrej jakości z yt przeszkadzały mi niekiedy braki płynności.
Budżet jakim dysponuje to 1600 (trochę mniej lub więcej ujdzie).
Na telewizorze oglądam kablowke, Netflixa, mam podpięta obecnie ps3, YouTube, ps może kiedyś wymienię na shielda.

Chciałbym żeby był ładny obraz i jak najlepsze uplynnianie.

Doradzcie :blagam:
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Układ w Samsungu Auto Motion Plus zapewnia dość dobrą płynność. Mam Samsunga 49-6452 i nie narzekam. Mam ustawiony na 4 w opcjach użytkownika. W 40 calach za 1600 zł nie znajdziesz telewizora 120Hz który (być może,bo nie zawsze) zapewnił by lepszą płynność. A telewizor 6172 który posiadasz ma matrycę VA która teoretycznie też zapewnia lepszą płynność obrazu.
 

qbsu

New member
Rozumiem, muszę się pogodzić z taką płynnością. Telewizor zmieniam (obecny idzie do rodziców, ja biorę mniejszy). Czyli mogę wziąć samsunga np UE 43nu7xxx i będzie podobny?
 

qbsu

New member
Na ładnym obrazie do tv, i ogólnej sprawności w zadanym budżecie. Widzę niedoskonałości samsunga, no ale mogę z tym żyć skoro potwoerdzacie mi że to i tak spoko w tej klasie tv.
 

sodalit1990

New member
Jeśli zastanawiasz się czy kupić Philipsa czy samsunga to wybór jest oczywisty.Philips bo nie psuje się tak często jak samsung.
Najlepiej przeczytać komentarze o samsungu i pomysł kupna tej marki powinien przejść na długie lata.Dla mnie samsung nie istnieje .Wolałbym kupić używany telewizor innej marki niż nowego samsunga bo używany telewizor innej marki wytrzyma dłużej niż nowy.Ale jak chcesz kup samsunga.
 
Ostatnia edycja:

hitachi

New member
nie no dajcie spokój philips i płynność???? niestety ale philips płynności nigdy nie miał dobrej nawet na 100hz matrycy. Co by nie mówić o samsungach to nawet najniższa seria ma bardzo dobrą płynność. Testy są w necie i 50hz matryce samsunga są najbardziej płynne , wiem bo szukam tv pod siebie juz od pół roku i przetestowałem mase modeli i samsung zawsze miał najlepszą płyność ruchu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I poszły konie po betonie.
Nie wiedziałem - a wiem .
Powielasz wpisy nawiedzonych hejterów.
Tak matryca są płynne... wow.
 

qbsu

New member
Dzięki za wszelkie porady. Zakupiłem Philipsa 6703 w 43 calach. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak go najlepiej ustawić, gdyż możliwości jest masa..
 
Do góry