Telewizor 40-43 cale do 2tyś PLN

zloty_2000

New member
Na wstępie chciałbym serdecznie przywitać się z całą forumową Społecznością. :smile:
A wracając do meritum.
Poszukuję raczej dość pilnie telewizora o wielkości 40-43'' (max szerokość bez podstawy to 100cm, większy nie wejdzie).
"Przetrawiłem" wszystkie wątki od początku tego roku z wyraźnym opisem poszukiwania TV w tym rozmiarze i wyłowiłem takie modele:


Samsung UE40MU6472 (górna granica zakładanego budżetu)
LG 43UK6950PLB m(górny wymiar...)
Philips 43PUS7303 (też górny wymiar, ale ma Androida)
PHILIPS 43PUS6703 (minus że nie ma Androida)
Philips 43PUS7304 (nigdzie nie widzę ceny w PLN...)




I teraz garść szczegółów - interesuje mnie w miarę dobry obraz, szybkie włączanie się i nie za duże zużycie prądu (mile klasa A+ i wyżej). Chciałbym do TV doinstalować HBO GO i tu chyba tylko wchodzi w grę system Android w TV. Sprzęt będzie wisiał na ruchomym ramieniu przy ścianie.
Zastąpi on Samsunga LE32B550A5, który powoli zaczyna umierać (albo się nie włącza, albo przez kilka minut przeskakuje jak potępiony kanały TV naziemnej i wycisza dźwięk).


Który z tych TV byłby najlepszym wyborem, a może są inne godne polecenia modele.
I mam pytanie o matrycę czy IPS czy VA? Która lepsza i czy to przy tak małych TV rzeczywiście widać?


Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi i sugestie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś Philips 43PSU7304 albo 7504.
Ale kasy 2 tyś zł nie wystarczy.
Masz na dokładkę ?
 

zloty_2000

New member
Z tych co podałeś Philips 43PSU7304 albo 7504.
Ale kasy 2 tyś zł nie wystarczy.
Masz na dokładkę ?

Czyli 7504 wychodzi już poza 2kPLN? Dokładka jest możliwa jednak zastanawiam się czy skórka warta wyprawki. Czy 7504 różni się na tyle by dopłacać? I trochę patrząc w ten sposób to za chwilę dotrę dk jakiegoś Sonego za 3.5kPLN albo i więcej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wyjdzie około 2200 zł dla niebieskich członków forum i to z kalibracją i pakietem. Wg mnie warto - sprawdź nowe możliwości i wyposażenie.
 

zloty_2000

New member
Masz gdzieś namiar by poczytać coś dokładniej o serii 7504? Na polskiej stronie producenta nie znajduje mi tego modelu, a po przeszukaniu "internetów" znalazłem tylko modele 55'' i 50'' a to za dużo wymiarowo.

Udało mi się znaleźć takie porównanie i z niego wychodzi, że praktycznie (poza głośnikami) to tożsame wyposażenie (adres trzeba zbić w kupkę jest tam parę spacji):

https: // www .displayspecifications.com/en/comparison/04a8aeb06

Niestety nie mogę teraz za bardzo przysiąść by dokładniej poszukać, bo mam totalny remont w domu i "tułam" się po znajomych, bo cała podłoga w świeżym lakierze jest i ni jak chodzić po domu...
 
Do góry