Telewizor 3D LED 46-50" do 3800zł

wellu

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Z góry przepraszam jeśli stworzyłem nowy temat w złym miejscu lub pytam o coś, co już kiedyś było omówione. Jestem tutaj pierwszy raz i zależy mi na czasie bo chcemy z moim staruszkiem do piątku wybrać jakąś dobrą maszynkę :)))

Jak w wątku. Polujemy na Telewizor 3d led o rozm. max 50" w cenie nie przekraczającej 4 tyś.
Ojciec mówi, że niby nie musi być koniecznie 3d ale patrząc na to, jak szybko cała ta technologia idzie do przodu, uważam iż nie długo będzie jeszcze więcej filmów i programów w trójwymiarze dlatego myślę poważnie aby nowy tv był w tej technologii.
Pewnie jak większość z was, przekopałem sporą ilość testów, forum i dalej jestem nie zdecydowany...

Dodam, że tv ma służyć głównie telewizji HD "telewizja n" oraz naturalnie wieczorami oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości z nośników usb i może kiedyś blue... ;]
Salon ok 35m a odległość od kanapy do tv 5metrów. (słabo nasłoneczniony)


Znalazłem dwa modele które zainteresowały mnie najmocniej i cenowo są do siebie zbliżone:

1) Samsung UE46ES6100
2) Sharp LC46LE730


Proszę o jakieś konkretne rady lub o podanie innych, ciekawych modeli bo czas leci a ojciec już pieni się niczym stary buldog angielski :)

Z góry dziękuję i życzę wielu Okrzyków HUURRAAAAA Po piątkowym meczu!
p.s POLSKA GOOOOLA :grin:
 

wellu

New member
Witam Cię. Dzięki za błyskawiczną odpowiedź.
Faktycznie, PHILIPS wypada w testach bardzo dobrze. Podoba mi się i to może być dobry pomysł (alternatywa).
Trochę szkoda, że nie czyta txt ale myślę, że w następnym firmware dodadzą to jako ulepszenie i będzie śmigać aż miło. Zastanawiam się tylko nad faktem który został podkreślony przy całkowitej ocenie PHILIPS-a, mianowicie KALIBRACJA... Czy to jest faktycznie niezbędne do pełnego cieszenia się z TV?
Jeszcze jedno, jak on wypada w porównaniu z Sharpem o którym wspomniał kolega poniżej? Kolega ojca ma podobnego Sharpa tylko bez 3d i jest z niebo b.zadowolony... :)
 

Mixmich

New member
Philips będzie lepszy. Jeżeli kolega miał sharpa bez 3D i to była seria LE630 to de facto to jest philips pfl6606. LE730 ma dość delikatną elektronikę i zdarzyło się, że kilka sztuk pojechały do serwisu przez zniszczony kondensator.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja jest obecnie konieczna w nowych modelach wszystkich firm - Philipsa także.

O Sharpie nigdy nie słyszałem opowieści o kondensatorach - ale sprawdzę u źródła. LE 730 - grają bardzo dobrze . Testy nowych modeli Sharpa w przyszłym tygodniu.
 

wellu

New member
Dziękuję wam za pomoc.
Pokazałem ojcu tego Philipsa i jest zadowolony.
Decyzja zapadła, na Euro będzie grał właśnie on :)

Pozdrawiam was i życzę dużo emocji podczas kibicowania.

HEJA!! ;-)
 
Do góry