Telewizor 3d do filmów oraz ps3.

gary1985

New member
Witam. Zdecydowałem się na zakup tv 3d.Tv będzie mi służył do oglądania filmów mkv bluray w 3d oraz 2d, oraz do grania w gry 2d ewentualnie w miarę możliwości gry w 3d na ps3.Potrzebuje tv który nie będzie w sposób jakiś drastyczny smużył, porostu żeby dla normalnego gracz jak ja dało się pograć normalnie bez smużenia w gry typu Fifa 2012 Batelfield itp.
Cena jaką planuje wydać to 4k.
Pokój ma wielkość 4x4.
Wielkość jaka mnie interesuje to 40 lub 42 cale.
Szukając trochę znalazłem takie tv:

LG 42LW570s - podobna wersja do LED 42LW5500 ?
LG LED 42LW5500 - z tego co czytałem smużenie występuje tu duże,niby ostatni soft miał to naprawić?
Samsung d6500 - brak 3d ful hd?

Macie jakieś propozycje.?
 

redlum

New member
Bez reklam
Jesli tv ma byc do grania w fps to sprawdz jakie te tv maja input lag. LG mialy problem z input lagiem (bardzo wysoki) temu sam je odrzucilem przy zakupie mojego tv. Sprawdz czy ciagle to wystepuje bo cos slyszalem ze niby nowy update rozwiazuje ten problem - ale lepiej dmuchac na zimne.



Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

gary1985

New member
No własnie ktoś tam coś powiedział ze mu działa lepiej po wgraniu nowego oprogramowania.Ale potem ktoś napisał że firma lg nic o tym nie wie ;P
Ten lg żeby nie ten input lag byłby ciekawym wyborem.

Szukając znalazłem jeszcze 2 modele:
Samsung UE46D6100 oraz Panasonic TX-P50GT30E(ale tu już cena powala )
 

don111

Banned
do tych gier idealnie sprawdzi się Panasonic GT30 lub VT30, możesz też skorzystać z najlepszej konwersji 2d do 3d
tylko zostaje kwestia wielkości ekranu ;)
 

kini0

New member
Bez reklam
LG przy labelu wejścia "PC" i ustawieniu trybu "Gra" i powyłączaniu polepszaczy ma IL 0-20 ms
- podobno, bo nie jestem posiadaczem tego TV
 

gary1985

New member
No własnie fajnie jak by się wypowiedział jakiś właściciel LG 42LW570s.Bo jeżeli da się zlikwidować ten il to wtedy można spokojnie brać lg.

A co myslicie o Sharp 40LE830.Czytałem kilka testów i piszą że do gier się nadaje.Tylko ponoć są efekty cloudingu w miejscu zasilacza?

Panasonic TX-P42GT30E tutaj w testach same +.

A jeszcze mam pytanie odnośnie okularów aktywnych.Czy są jakieś konkretne modele pod tv czy jest jakiś jeden dobry model?
 

don111

Banned
Panasonic GT30 jest lepszy zarówno od tego LG jak i Sharpa
zaletą LG są tanie okulary do 3d i wygoda w 3d, clouding też jest ale czerń lepsza niż w Sharpie
 

gary1985

New member
I weź tu się zdecyduj na tv.Lg ma duży il.W Sharpie występują chmurki.W panasonic buczy masakra ;P
Sam nie wiem na co się zdecydować.Z wszystkich co czytałem to najmniejsze il ma Sharp oraz Panasonic.
Samsung d6500 znów nie ma fulhd 3d. Chodź nie wiem czy to aż taka wada skoro tv z okularami pasywnymi maja podobną rozdziałke.
Podsumowując:
LG 42LW570s:duży il,
Samsung d6500:brak fulhd3d-aż tak starsznie to wygląda?Bo skoro dopiero teraz każdy zauważył że nie ma fulhd3d to chyba nie wyglądało to najgorzej.
Panasonic TX-P42GT30E - prócz buczenia wad nie stwierdzono :p
 

gary1985

New member
Raczej na pewno będę kupował Panasonica chodź jeszcze pochodzę po sklepach i zobaczę obraz.A teraz jeszcze jedno pytanie.Jakie ewentualnie okulary potrzeba kupić do tego tv?
 
Do góry