Telewizor 3D do filmów, gier

oracle

New member
Witam. Szukam telewizorka 3D do filmów i gier. Początkowo budżet wynosił 2500zł bo mierzyłem w niższe rozmiary. Znalazłem jednak telewizor Samsunga UE46EH6030 w przystępnej cenie i trochę naciągnąłem budżet. Znalazłem jeszcze philips 47PFL4307 i wygląda na to, że jest jeszcze lepszy niż Samsung ale czy ma aktywne 3D ?

Chyba, że coś lepszego do tej kwoty znajdę? Powiedzmy że ten samsung kosztuje ok 2700 z wysyłką.

Wypełniłem ankietę i z góry dziękuje za pomoc:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4x4m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3.5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? maksymalnie 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Nie ma znaczenia. Może stać a mogę i kupić "wieszak".
6. Jak słońce świeci w pokoju? Okno na przeciwko telewizora ale bezpośrednio światło na niego nie pada.
7. Jaki masz obecnie telewizor? Nie mam (24 cale monitor z matrycą S-PVA Gateway)
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Aktywne 3D, Full HD
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? cyfrowy (naziemny)
10 .Jakie urządzenia? Komputer, X360, PS3
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? około 4h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? lepsza byłaby matowa, ale to nie jest tak ważne
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Nie oglądam telewizji, raczej filmy i gry.
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Raczej nie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 80-90%
16. Preferencje co do marki? Nie ma znaczenia
17. Preferencje co do wielkości? 45 cali lub więcej
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? -
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2500 zł
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Aktywne 3D

Z góry dziękuje za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

oracle

New member
Panasonic raczej odpada ze względu na pasywne 3D. Sharp patrzyłem na 46 cali i wygląda ciekawie ale... Okulary 3D płatne osobno i to po 200zł za sztukę, to na dzień dobry 400zł przewagi ma ten samsung.

Philips 46PFL 5507 na dzień dobry kosztuje 3 tyś... Aż taka duża rónica jest pomiędzy tymi modelami, że samsung mi nie wystarczy? Bo samsunga z wysyłką tj odbiorem osobistym mam pod nosem za 2650 a to niezła cena. Rónica średnio 500zł pomiędzy tymi modelami.

Czytałem wątek o 6030:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/88655-samsung-ue40eh6030.html
Tylko, że o mniejszym 40 calowym z tej rodziny. Wygląda na to, że wszystko jest git. Za cenę 2600zł z 2ma okularami aktywnymi 3D chyba nie znajdę nic lepszego?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym brał większy, z lepszym skalowanie 2D - olałbym 3D które i tak pójdzie do kąta.
 
Do góry