Telewizor 37, 40 cali

nuker

New member
Witam,
potrzebowalbym rady w zakupie TV.
Ma to byc telewizor dla osoby w wieku ok. 60 lat, biorąc pod uwagę fakt nie oglądania sportu wykluczyłem plazmy. Żadna konsola też nie będzie do niego podłączana.

Rozmiar tv: 37, max 40 cali.
Budżet: do 2000PLN (rozpatruje oczywiście zakup przez internet, kwota nie może być przekroczona i niekoniecznie musi być cała wykorzystana)
TV nie będzie podłączony do żadnego kina domowego.

TV musi posiadać wejście USB i możliwość odtwarzania takich formatów jak MKV, AVI + polskich napisów. Słyszałem, że Samsungi w tej kwestii dobrze się spisują to może coś z tego.

Jeżeli w tej cenie można by dostać TV który posiada dostęp do ipla vod itp byloby fajnie.

Szukając w necie widziałem, że LCD 37 calowe są 50Hz. Czy dla zwykłego laika będzie widać różnicę między 50Hz a 100Hz ?

Co polecacie?
 

nuker

New member
Dzieki za przedstawione propozycje.
Powiedz mi czy masz jakies propozycje do kwoty 1800zl ?
bo z tych 4 tv tylko samsung ledwo sie miesci w budzecie nie liczac takich dodatkowych kosztow jak koszt przesylki czy tez koszt przedluzenia gwarancji
 

K__M__L

New member
Telewizory LED, LCD, plazmowe - porównanie: Philips 40PFL5206H, Philips 40PFL5606H, Toshiba 40RL838

jezeli chodzi o odtwarzanie z usb to jaknajbardziej samsung najlepiej sobie z tym poradzi. d5000 ktorego poleca kolega kiki nie ma dostepu do internetu , dopiero model wyższy d5500 to posiada. sharp za to ma problem z czytaniem polskiej czcionki w filmach.


ja jednak proponowałbym lekko przekroczyć próg 2000. jezeli naprawde nie masz kasy to LG 37LV375S .
a jeżeli masz możliwość coś dołożyć to Panasonic TX-L37E30E bo warto.

Telewizory LED, LCD, plazmowe - porównanie: LG 37LV375S, Panasonic TX-L37E30E, Samsung UE37D5500
 
Do góry