telewizor 32" do około 800 zł

wimblus

New member
Witam,
z rodzicami planujemy kupić na urodziny babci telewizor. Babcia ma ponad 60 lat i cudów od urządzenia nie oczekujemy. Babcia korzysta z dekodera Canal +. Czasem brat u niej ogląda film, więc dobrze, żeby było wejście USB. Od czasu do czasu może przełączymy PS3 z drugiego telewizora. W tym przedziale cenowym znaleźliśmy trzy telewizory:
Blaupunkt BLA 32/147I 749 zł
Toshiba 32W1333DG 820 zł
********************* DLH32285SMART 799 zł

Rodzice przeczytali sporo pochlebnych opinii na temat pierwszej pozycji i ta im najbardziej odpowiada. Chciałbym jeszcze tylko porady kogoś kto się zna na rzeczy i dlatego tutaj napisałem. Jak sądzicie, który wybór byłby najlepszy? A może jest jeszcze jakaś lepsza opcja? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Trzecią markę Ci wykropkowało, jakaś cenzura na forum :D
Blaupunkta nie znam, ale po tej marce niczego dobrego bym się akurat nie spodziewał.
Ta toshiba też nie powala - matryca matowa, z bardzo słabymi kątami i kontrastem.
Zdecydowanie rozważył bym dopłacenie do modelu 32W2433 - dużo lepsza matryca, z porządnym kontrastem i odwzorowaniem kolorów.
 
Ostatnia edycja:

gadzik3

New member
LG 32LN540B a ten LG kupiłem na gwiazdkę młodemu i naprawdę zdziwiłem się jak telewizor odbiera z analoga UPC obecnie kosztuje 850 zł (w grudniu płaciłem ok 1100 zł ).
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
LG 32LN540B a ten LG kupiłem na gwiazdkę młodemu i naprawdę zdziwiłem się jak telewizor odbiera z analoga UPC obecnie kosztuje 850 zł (w grudniu płaciłem ok 1100 zł ).

Jeśli chodzi o LG (jeśli autor tematu w ogóle rozważa tę markę) to lepiej kupić nowy model (seria LB - na rok 2014).

Telewizor LED LG 32LB561B - Ceny i opinie na Ceneo.pl Cena praktycznie ta sama co starego modelu (około 850 zł).

http://www.ceneo.pl/29322096;0280-0.htm#tab=click_scroll Albo (również nowy) model Full HD (cena niewiele wyższa).
 
Ostatnia edycja:
Do góry