Telewizor 32-40" do 1300-1400 ~

Sandzik

New member
Witam potrzebuje pomocy w kupnie telewizora o przekatnej 32-40 cale do 1500zł. Nie zależy mi na wodotryskach typu internet czy 3d. Najczęściej będzie podłączany do komputera żeby coś popatrzeć ( głownie streamy, 50%), troche konsoli (30%)i tv(20%). Dobre kąty widzenia również będą zaletą.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być
telewizor ? 3x4
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1 - 2,5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również
bokiem do ekranu ? na wprost i bokiem.
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisiec
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Nie
7.Jaki masz obecnie telewizor ?
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dobry obraz, dobry input lag pod konsole, fajnie jakby byly dobre kąty widzenia ( moze za duzo wymagam : ( )
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? zwykla tv, komputer , internet ( jezeli tv bedzie posiadac )
10.Jakie urządzenia ? klawiatura, konsola, kino domowe, komputer.
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 2-4
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez znaczenia
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport, czasem filmy,
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Niezbyt
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 1-2h
16.Preferencje co do marki ? brak
17.Preferencje co do wielkości ? 32-40 ( za maly pokoj zeby wiecej poszalec )
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Kiepski obraz, prześwietlone kolory ( gdy drzewo wygląda jak zielona latarnia )
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz
zakup ? 1400-1500
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie ,
pasywne czy aktywne ? Nie

Myślę nad Samsung ue32h5000 i zastanawiam się czy warto dołożyć do czegoś "lepszego" .
Zawsze dostawałem tu dobre porady więc i tym razem liczę na waszą pomoc.
 

jacekcy

New member
Tylko on kosztuje juz 2100 ;/ I ma wodotryski typu internet, 3d na których mi nie zależy.

Ostatnio w MediaMarkt była promocja na Toshibę 40L7335DG. Był w cenie 1545zł. W EuroAGD jest za 1590zł. Jeśli trafisz na egzemplarz bez przypadłości tego modelu lub dobrze wybierzesz (testując egzemplarz w sklepie), to powinieneś być zadowolony.
 

Sandzik

New member
Ostatnio w MediaMarkt była promocja na Toshibę 40L7335DG. Był w cenie 1545zł. W EuroAGD jest za 1590zł. Jeśli trafisz na egzemplarz bez przypadłości tego modelu lub dobrze wybierzesz (testując egzemplarz w sklepie), to powinieneś być zadowolony.
a na czym polega ta wada i jak ją sprawdzic?

A model Toshiba 40L2433DG lub 3433?
 
Ostatnia edycja:

Sandzik

New member
Czy Toshiba 40L5435DG ( Ewentualnie Samsung UE40H6200 ) bedzie dobrym wyborem ? Tv z DVBt, komputer, filmy w 3d?
 
Ostatnia edycja:

Sandzik

New member
Jeśli przebolejesz brak 100hz matrycy w porównaniu do L7335, to jak najbardziej się nada.

Za twoją radą dzwoniłem po kilku sklepach i niestety wszędzie sztuki z wystawy więc lipa...

Budżet mi wzrósł do 1800zł więc jeżeli jest coś ciekawego do 1800zł i ma max 40" ( lepiej 40 niz 32 ) to się zainteresuję.
 
Do góry