telewizja na karte a plazma full HD Panasonic P42S10E

Deiv1990

New member
Witam. Na dnaich zakupie plazme Panasonic TX-P42S10E do tego palnuje zakupic telewizje na karte gdyz, wedlug mnei oferuje ona kanaly z roznych dziedzin jest ich okolo 30 w dobrej cenie( nie mam czasu na ogladanie calymi dniami przez co nie potrzebuje tysiaca kanalow ) a nie tak jak n-ka pakietowo po 10 kanalow informacyjnych co wedlug mnie jest beznadziejne. I teraz pytanie. Plazma jest full hd, czy to bedzie skutkwoalo jakoscia obrazu ze jest to telewizja na karte a nie n-ka ? czy moze wystarczy kupic dekoder hd a nie seryjny, ktory oferuja w telewizja na karte?
 

acton777

New member
Bez reklam
Na kanałach SD- obojętnie: N, C+, CP, TnK będzie obraz porównywalny. Jesli chcesz mieć trochę lepszą jakość obrazu na TnK, to kup dekoder HD i podłącz przez HDMI (wersja droższa) lub dekoder SD z wyjściem Component i tym podłącz z TV (wersja tańsza). ;)
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam. Na dnaich zakupie plazme Panasonic TX-P42S10E do tego palnuje zakupic telewizje na karte gdyz, wedlug mnei oferuje ona kanaly z roznych dziedzin jest ich okolo 30 w dobrej cenie( nie mam czasu na ogladanie calymi dniami przez co nie potrzebuje tysiaca kanalow ) a nie tak jak n-ka pakietowo po 10 kanalow informacyjnych co wedlug mnie jest beznadziejne. I teraz pytanie. Plazma jest full hd, czy to bedzie skutkwoalo jakoscia obrazu ze jest to telewizja na karte a nie n-ka ? czy moze wystarczy kupic dekoder hd a nie seryjny, ktory oferuja w telewizja na karte?
Nic ci nie da zakup dekodera HD. Telewizja na kartę to tylko i wyłącznie kanały SD. Na twoim miejscu wziąłbym jednak n-kę. Za 38 zł miesięcznie możesz w niej wybrać naprawdę ciekawy zestaw programów. W tym kilka kanałów HD.
 

mil998

New member
Ja bym brał N
czemu ?
- 72 kanały w tym 10 HD
- Świetny dekoder HD z PVR z możliwością podłączenia NTC za tylko 48 zł
- 48 zł miesięcznie
Jedyny minus tej platformy brak polsatu ale jak masz zasięg NTC w twojej miejscowości to wystarczy, że podłączysz do dekoder N.
 

DjJackG

New member
Nic ci nie da zakup dekodera HD. Telewizja na kartę to tylko i wyłącznie kanały SD. Na twoim miejscu wziąłbym jednak n-kę. Za 38 zł miesięcznie możesz w niej wybrać naprawdę ciekawy zestaw programów. W tym kilka kanałów HD.

Nie zgodze się z tym. Testowałem takie połączenia z rożnymi dekoderami - obraz wyraźnie lepszy na dekoderzez HD po kabelku HDMI na 46s10e.
 

kowal801

New member
Bez reklam
Ale jesli kupie TnK to kanały sd sa w takiej samej jakosci jak np na n-ce ktore nei sa nadawnae w hd tak
Dokładnie te kanały co są w TNK odbierane są za równo w N-ce z tego samego transpondera,wiec żadne hd tutaj Ci nie będzie potrzebne.
Kolego kup sobie starter TNK, oraz tuner cyfrowy Golden Interstar G770 CR, ma wyjście Component,jakość obrazu SD bdb.,na pewno będziesz zadowolony .
 
Ostatnia edycja:
Do góry