Telewizja N , Cyfra+ czy może Cyfrowy Polsat

oZz

New member
Witam,
Zakupiłem telewizor full hd i teraz potrzebuję zamówić porządną telewizję, aktualnie korzystam z Cyfrowego polsatu jeszcze na starym dekoderze Samsunga (mały srebrny) Zastanawiam się jaką telewizję wybrać, zależy mi na jak największej ilości kanałów HD, wiem że n ma ich najwięcej jednak jeszcze ważniejszą kwestią jest sport czyli: siatkówka, formula 1, liga mistrzów a to raczej tylko na Polsat Sport.... jednak Cyfrowy polsat ma tylko 4 kanały hd. Ktoś wie, czy w ogóle polsat planuje wprowadzić nowe kanały?? Co najlepiej jest wziąść??

Zależało mi również i zależy na dekoderze wraz z dyskiem twardym żebym mógł czasem conieco nagrać, jednak polsat w swojej ofercie ma dekoder hd bez dysku, bo dekoder z dyskiem nie odbiera hd. Czy karty Cyfrowego polsatu są przypisane do dekodera? Czy jak kupie dreamboxa i kartę cyfrowego polsatu to będzie działać??

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
 

zoltan

New member
W tym sezonie lige mistrzow ma n-ka - w kazdej kolejce 6 roznych spotkan na zywo. Formula 1 jest w Polsacie, ktorego na razie nie ma w n-ce - byc moze bedzie po nowym roku. W n-ce mozna ogladac Formule 1 na kanalach niemieckich DSF i RTL. W n-ce nie ma dodatkowych oplat za kanaly HD.
 
Ostatnia edycja:

bochendaro

New member
oZz napisał:
1.Czy karty Cyfrowego polsatu są przypisane do dekodera?

2.Czy jak kupie dreamboxa i kartę cyfrowego polsatu to będzie działać??

1. Tak
2.Musiałbyś kupić moduł hd razem z karta a nie wiem czy są w sprzedaży już :)
Bo raczej wyciągnięcie boxkeya i włożenie karty bezpośrednio do slotu narazie nie wchodzi w grę :)
 

oZz

New member
czyli n to najlepszy wybór? musiałbym kupić hdtv recorder i cały zestaw antenowy nowy? w sumie ta promocja świąteczna jest nawet opłacalna? A jakie są wasze opinie o n ?
 

Kaldish

New member
Krótko mówiąc/pisząc - plusy oraz minusy:

CYFRA+ - NBA, co do piłki nożnej to liga polska, angielska, niemiecka, hiszpańska i włoska, z tego co wiem Ligi Mistrzów na tej platformie nie ma:(

N - Liga Mistrzów, NHL i nic więcej

Cyfrowy Polsat - siatkówka, polska liga koszykówki, formuła 1 (nie interesuję się tym sportem, więc nie wiem czy jest także na Eurosporcie)

Jeżeli chodzi o programy HD to porównaj, jakie programy w której telewizji występują, a następnie wybierz tą platformę, w której najwięcej Tobie pasuje. It's easy;)

Dekoder z twardym dyskiem - ja posiadam taki dekoder Philipsa w Cyfrze, dzierżawa kosztuje 20zł na miesiąc, ale teraz jest bodajże promocja, że do 10 miesięcy płaci się 0zł.
Mam nadzieję, że w czymś pomogłem, pozdrawiam;)

P.S. W Cyfrze+ jest TV4, na którym transmitowane są niektóre mecze polskiej ligi siatkówki.
 
Ostatnia edycja:

bochendaro

New member
oZz napisał:
czyli n to najlepszy wybór? musiałbym kupić hdtv recorder i cały zestaw antenowy nowy? w sumie ta promocja świąteczna jest nawet opłacalna? A jakie są wasze opinie o n ?

Jeżeli pytasz czy opłacalna to TAK tylko bierz przez internet bo wtedy umowa na 12 miesięcy :)
 

zoltan

New member
oZz napisał:
czyli n to najlepszy wybór? musiałbym kupić hdtv recorder i cały zestaw antenowy nowy? w sumie ta promocja świąteczna jest nawet opłacalna? A jakie są wasze opinie o n ?

Z tego co teraz pisza na forach to podobno brakuje n-ce ostatnio recorderow. Daja zwykle n-boxy hdtv i jakies kupony za ktore (podobno) bedzie mozna te dekodery pozniej wymienic na recordery. Co do zestawu antenowego to wcale nie jest przesadzone, ze musialbys kupowac nowy zestaw, Byc moze n-ka poszlaby na tym zestawie od polsatu.
 

bochendaro

New member
Tylko pamiętajcie o wypowiedzeniu umowy chyba w tej promocji obowiązuje 3 miesiące :)
Kolejne święta i kolejna promocja i tak co roku :)
Było by extra :)
 
Do góry