Telewizja 3D główną atrakcją CES 2010

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
możesz być spokojny.
Będzie urządzenie które przerabia 2 D na 3 D - pierwsze takie zaprezentował JVC w Berlinie.
 

kertis

New member
możesz być spokojny.
Będzie urządzenie które przerabia 2 D na 3 D - pierwsze takie zaprezentował JVC w Berlinie.

No tak z tym, że to jednak będzie dalej bieda, bo informacji, która została trwale utracona te urządzenie nie doda, bo niby skąd ma wiedzieć co było na scenie za np. pniem drzewa:) Oczywiście efekt 3d będzie, zresztą już teraz są programy do robienia stereogramów z płaskiego rysunku.

Liczyć na stare filmy w dobrym 3d nie ma co, będą w pseudo 3d, to co zostanie nakręcone kamerami stereoskopowymi, lub jeszcze lepiej matrycami kamer to będzie dopiero prawdziwe 3d.

Choć sam przyznam, że lubię nowinki to jednak nie wiem, chyba jednak ważniejszy powinien być film, a nie efekty? biorąc np. takie 2012, gdzie efektów było masa, a sam film był dla mnie kupą straszną i znudził mnie po 20 minutach. Jeszcze chcę zobaczyć Avatara w dobrym kinie, bo film jest długi i ciekawi mnie czy mi ten czas pstryknie jak to opisują ooby co go widziały.
 
Do góry