TechniSat + Samsung - kod pilota

Bartholomew

New member
Witam

Pisałem już w tej sprawie, ale w poddziale nie związanym z dekoderami.

Może ktoś z Was używa telewizor Samsunga z takim:

samsung_lcd_remote.jpg


mniej więcej pilotem (mozliwość sterowania kilkoma róznymi urządzeniami + programowanie pilota odpowiednimi kodami) razem z takim:

514007.jpg


dekoderem kablowej cyfrówki (TechniSat MF4 - K) i znalazł kod do sterowania nim za pomocą pilota do Samsunga?

Sprawdziłem wszystkie kody w trybie CABLE, ale żaden nie zadziałał. W innych trybach jest ich cholernie dużo i nie wiem czy wogóle jest sens ślęczeć nad tym.

Pozdrawiam

Bartholomew
 

Aidoneus

New member
Witam!
Mam podobny problem, tyle że z dekoderem motorola DVI 100 do cyfrowego Astera. Tak że przyłączam się do problemu. Ja pytałem na tutejszym forum Samsunga, ale albo nikt nic nie wie(w co trudno jakoś uwierzyć) albo za przeproszeniem tyłka się nikomu nie chce ruszyć ani szarych komórek wysilić i cokolwiek pomóc. Cóż trzeba czekać aż się jakiś zbawca znajdzie :hmm:

Pozdro!
 

overlord

New member
podobny problem z pilotem

witam. mam podobny a własciwie ten sam problem z samsungiem LCD i technisat digit mf4-k

moze masz juz kod ?????????jeśli tak to proszę o pomoc. pozdrawaim Adam z Olsztyna
 

andtar

New member
Mam taki sam pilot do Samsunga LCD full HD 46" . Bez problemu znalzłem kod do obsługi tunera Samsung HD Polsat ale nie mogę znaleźć do sterowania, choćby podstawowego, zestawem kino domowe Panasonic SA-PT 550. Próbowałem "na piechotę" wprowadzać wiele kodów ale bezskutecznie. Gdzie szukać właściwego ? Czy ktoś może pomóc ?
 

staszeksm

New member
Witam
Tez mam tego pilota z LCD 37R82B i tez nie moge znalezc kodu do obslugi mojego DVD Denona 1940,w instrukcji jest kod obslugujacy dvd Denon ale z moim on nie dziala.
Wydaje mi sie producent wcale nie sprawdzil wypuszczajac nowe Tv LCD czy owe kody pasuja do urzadzen sprzedawanych obecnie.:(
Pewnie dziala tylko ze sprzetem Samsung
 
Do góry