TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

klossowski

New member
Witam wszystkich serdecznie, czy ktoś z forumowiczow sprawdzić na swoim tcl p6046 android 7.0 wejść w opcję obrazu i na wyłączonym przyciemnieniu mieszanym posłuchać czy cewki z tyłu tv piszcza? Otóż mam problem gdy przyciemnianie mieszane jest włączone w tv jest cisza grobowa gdy tylko wyłączę przyciemnianie mieszane cewki z tyłu tv wyją.

U mnie absolutnie bez żadnej różnicy. To znaczy cisza:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wysyłamy udate - Androida 8,0 .
W pierwszej kolejności dla niebieskich członków forum.

Za tydzień wejdzie wersja poprawiona - jeszcze dwie poprawki ( z których np. ja nie korzystam w ogóle).
Jeśli ktoś się nie śpieszy może jeszcze poczekać.

Proszę podawać maila na PW - będziemy wysyłać!

Ci którzy już dostali i przetestowali napisali :
Jestem bardzo zadowolony z tej wersji Androida 8. Nareszcie mogłem skalibrować mój telewizor i nie tracić już dźwięku, gdy używam szybkiego startu. Przetestowałem kilka aplikacji iptv i żadnych problemów, również moja mini klawiatura Bluetooth z touchpadem łączy się bez żadnych problemów. !
 

tomasz.k

New member
Od jutra wysyłamy udate - Androida 8,0 .
W pierwszej kolejności dla niebieskich członków forum.

Za tydzień wejdzie wersja poprawiona - jeszcze dwie poprawki ( z których np. ja nie korzystam w ogóle).
Jeśli ktoś się nie śpieszy może jeszcze poczekać.

Proszę podawać maila na PW - będziemy wysyłać!

Ci którzy już dostali i przetestowali napisali :
Jestem bardzo zadowolony z tej wersji Androida 8. Nareszcie mogłem skalibrować mój telewizor i nie tracić już dźwięku, gdy używam szybkiego startu. Przetestowałem kilka aplikacji iptv i żadnych problemów, również moja mini klawiatura Bluetooth z touchpadem łączy się bez żadnych problemów. !
Dziwne, przeciez mowiles ze nie ma takich problemow a teraz opisujesz, ze ten soft je rozwiazuje.
 

limarus

New member
Od jutra wysyłamy udate - Androida 8,0 .
W pierwszej kolejności dla niebieskich członków forum.

Za tydzień wejdzie wersja poprawiona - jeszcze dwie poprawki ( z których np. ja nie korzystam w ogóle).
Jeśli ktoś się nie śpieszy może jeszcze poczekać.

Proszę podawać maila na PW - będziemy wysyłać!

Ci którzy już dostali i przetestowali napisali :
Jestem bardzo zadowolony z tej wersji Androida 8. Nareszcie mogłem skalibrować mój telewizor i nie tracić już dźwięku, gdy używam szybkiego startu. Przetestowałem kilka aplikacji iptv i żadnych problemów, również moja mini klawiatura Bluetooth z touchpadem łączy się bez żadnych problemów. !

Czy dla niebieskich będzie od razu wysyłana nowa kalibracja? Gdzieś mi się to rzuciło w oczy.
 

lele_co

New member
Hi all, I have:
Verisone Software: V8-T658T01-LF1V173
Verisone TV+ OS: V3.1.2(V8-1709131-MF1V132
what is the best stable firmware?
Thanks a lot.

Cześć wszystkim, mam:
Oprogramowanie Verisone: V8-T658T01-LF1V173
TV Verisone + OS: V3.1.2 (V8-1709131-MF1V132
jakie jest najlepsze stabilne oprogramowanie?
Wielkie dzięki.
 

urania-marek

New member
TO JEST OCENA KOLEGI KTÓRY DOSTAŁ SOFT DO TESTOWANIA.
Jestem bardzo zadowolony z tej wersji Androida 8. Nareszcie mogłem skalibrować mój telewizor (65 "panel Samsunga) i nie tracić już dźwięku, gdy używam szybkiego startu. Przetestowałem kilka aplikacji iptv i żadnych problemów, również moja mini klawiatura Bluetooth z touchpadem łączy się bez żadnych problemów. !

/JockyW
 

tomasz.k

New member
TO JEST OCENA KOLEGI KTÓRY DOSTAŁ SOFT DO TESTOWANIA.
Jestem bardzo zadowolony z tej wersji Androida 8. Nareszcie mogłem skalibrować mój telewizor (65 "panel Samsunga) i nie tracić już dźwięku, gdy używam szybkiego startu. Przetestowałem kilka aplikacji iptv i żadnych problemów, również moja mini klawiatura Bluetooth z touchpadem łączy się bez żadnych problemów. !

/JockyW

Świetnie!
Mamy już opinię od testera, co może testować buraki (bez obrazy, ale tester z łapanki...).
A teraz dobrze by było aby ktoś z TCL powiedział jaki jest status tych problemów:

1. Różowym odcieniem obrazu po odtwarzaniu filmu HDR.
2. Nie działającym poprawnie sterowaniem różnymi amplitunerami.
3. Przycinaniem sie filmów.
4. Znikającym połączeniem LAN po dłuższym okresie użytkowania.
5. Nie działającym poprawnie chromecast (np HBO GO).
Jeszcze pare osób by coś pewno dorzuciło.

To, że u Was i u złapanych przez Was testerów działa to już wiemy. Chodzi nam teraz o coś co zwykli ludzie używają, tacy nie mający w tym interesu :)
 

urania-marek

New member
Jak masz jakiś uwagi to proszę kontakt bo twoje uwagi są bardzo ogólnikowe.człowiek który testował soft ma dużo więcej wiedzy niż ja i ty.nie napisałeś którego softu używasz i z jakim amplitunerem masz problem.jeśli masz problem proszę o kontakt 600059618 lub urania.marek.r@gmail.com.
 
Status
Zamknięty.
Do góry