TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

spiewak69

New member
Witam.
Miał ktoś problem przy próbie aktualizacji systemu że nie chciała "wystartowac" ?
Rozumiem ze mam plik Update.pkg na USB , wyl TV, potem wł trzymajac przycisk i czekam az zacznie mrugac dioda i aktualizowac?

cos zle?

Probuje wrzucic ten: V8-MT58T04-LF1V373_PKG_USB_GMC
na P6046
 
Ostatnia edycja:

klossowski

New member
Witam.
Miał ktoś problem przy próbie aktualizacji systemu że nie chciała "wystartowac" ?
Rozumiem ze mam plik Update.pkg na USB , wyl TV, potem wł trzymajac przycisk i czekam az zacznie mrugac dioda i aktualizowac?

cos zle?

Probuje wrzucic ten: V8-MT58T04-LF1V373_PKG_USB_GMC
na P6046
Mi dopiero po dwóch godzinach "walki" się udało:) Musi być odpowiedni pen, nie każdy zadziała sformatowany na FAT32 w gnieździ USB2.0 . Najpierw trzeba wyciągnąć wtyczkę, potem wcisnąć ten przycisk i cały czas trzymając włożyć wtyczkę i trzymać przycisk, aż zacznie się aktualizować. Powodzenia:)
 

Capomen

New member
Witam wszystkich serdecznie, czy ktoś z forumowiczow sprawdzić na swoim tcl p6046 android 7.0 wejść w opcję obrazu i na wyłączonym przyciemnieniu mieszanym posłuchać czy cewki z tyłu tv piszcza? Otóż mam problem gdy przyciemnianie mieszane jest włączone w tv jest cisza grobowa gdy tylko wyłączę przyciemnianie mieszane cewki z tyłu tv wyją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry