TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

madekp

Member
Ja mam soft v143 nic takiego się nie dzieje złego.Chociaż ostatnio pierwszy raz tv włączył się w trybie sklepowym. U mnie nie ma w menu serwisowym ostatniej pozycji AUTO SHOP MODE. Hmm. Pytanie jak przejdę na wyższy soft ręcznie np. v173 to wszystkie aplikację się zresetują czy pozostaną. Nie chce mi się wszystkich wtyczek do KODI instalować ponownie.
 

sulko

Member
Ja mam soft v143 nic takiego się nie dzieje złego.Chociaż ostatnio pierwszy raz tv włączył się w trybie sklepowym. U mnie nie ma w menu serwisowym ostatniej pozycji AUTO SHOP MODE. Hmm. Pytanie jak przejdę na wyższy soft ręcznie np. v173 to wszystkie aplikację się zresetują czy pozostaną. Nie chce mi się wszystkich wtyczek do KODI instalować ponownie.
Można zainstalować w Kodi wtyczkę Backup i zrobić kopię a potem przywrócić ustawienia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dzwoniłem dziś do fabryki , powiedzieli że do niedzieli, najpóźniej do poniedziałku.
Wszystko jest gotowe.
A decyzja nie zależy na tym etapie od TCLa ale od Google.
 

shuten

New member
Dzięki kiki z Hiszpanii

Oczekiwanie spróbować w Thomson 43UC6406

Wiesz, jeśli wprowadzą katalońskiej i nowych języków europejskim?
 

Rossi90

New member
Panowie i Panie, dziś w Auchan (Gdańsk Osowa, wcześniej w tej samej cenie był w Rumii) ponownie widziałem TCLa u60p6064 za 2899PLN, jeśli ktoś jest zainteresowany to serdecznie polecam, bo to bardzo dobra cena, sam kupowałem 55" w podobnej kwocie.
 

kukuru

New member
Panowie i Panie, dziś w Auchan (Gdańsk Osowa, wcześniej w tej samej cenie był w Rumii) ponownie widziałem TCLa u60p6064 za 2899PLN, jeśli ktoś jest zainteresowany to serdecznie polecam, bo to bardzo dobra cena, sam kupowałem 55" w podobnej kwocie.
Było kilka postów wyżej. To ogólnopolskie jest. Sam kupiłem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo od dziś jest promocja . TCL 60p60 kosztuje 2999 zł
Kalibracja gratis
Pilot do obsługi głosowej gratis
Dostawa gratis
 

kukuru

New member
Taka cena zmienia postać rzeczy;) 60 cali to już fajna wielkość do salonu. Sam zamieniłem 55 na 60 bo jeszcze mogłem zwrócić ten pierwszy. Moja druga sztuka niestety ma wadę, zobaczymy co serwis z tym zrobi.

Lepsze jest wrogiem dobrego.
 

shuten

New member
Firmware v173 jest zainstalowany i działa, dziękuję. Cierpliwość, ponieważ instalacja trwa co najmniej 15 minut

Teraz wyjście koncentryczne SPDIF jest niezależne od dźwięku głośnika (objętość sterowana z hifi). Czysty dźwięk Musiałem ustawić opóźnienie 22 na SPDIF, aby zsynchronizować audio z wideo. Może to mieć wpływ na użycie konwertera audio, cyfrowego na rca

Wydaje się, że opcja szybkiego startu przestała działać

Thomson C64 series (43UC6406)
 

Adas13

New member
Czy ktoś posiadający telewizor tcl serii p6046 może mi napisać czy w sklepie Google store jest do pobrania aplikacja multimediago?
 
Status
Zamknięty.
Do góry