TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

tysszek

Member
Tace wiarę w tej soft. Coraz nowszy Android a wcale to lepiej nie działa. Najlepszy to był 6 z którym kupiłem tv. Teraz co jakiś czas wchodzi w tryb awaryjny, nie jest to częste ale wkurza.
Święte słowa.
Mój po godzinie przestaje reagować na pilota. Muszę wstać i odłączyć go z prądu.
Nie polecam nikomu.
Szukam czegoś innego.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Luke91PL

New member
Może już było takie pytanie, nie szukałem
Telewizor ma karte sieciowa 10/100. Czy jest możliwość podłączenia adaptera gigabitowego pod tv, żeby ta karta gigabitowa była. Głowna a ta w tv nie aktywna?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Może już było takie pytanie, nie szukałem
Telewizor ma karte sieciowa 10/100. Czy jest możliwość podłączenia adaptera gigabitowego pod tv, żeby ta karta gigabitowa była. Głowna a ta w tv nie aktywna?

Według mojej trochę ograniczonej wiedzy - teoretycznie powinno się dać.
Praktycznie - koszty opracowania mogą przekroczyć korzyści.
 

pstep

New member
Dziś mój tv sam zaktualizował się do androida 8, w końcu działa hbo go i prime video :) Pozatym ogólnie system ok, działa stabilnie, jestem zadowolony.
 

antonioli

New member
Mam też taki problem. Nic nie pomaga reset nvm, reset shop,.wgranie ponownie systemu itd.
Zgłosiłem błąd do tcl jako zgłoszenie reklamacyjne.
Tutaj tak samo.
Ciekawe, kiedy próbuję włączyć, LED włącza się (wydaje się, że nastąpiła "crash"). Kiedy próbuję ponownie uruchomić normalnie (1 min).
 
Potwierdzam V528 szybki start w końcu działa, może jeszcze nie wybitnie, ale całkiem dobrze (wi-fi również działa poprawnie z szybkim startem).
Tak że zapaliło się jeszcze światełko dla TCL bo już miałem ochotę sprzedać ten TV z nerwów bo na v526 to już się zawieszał tak że masakra.
 

wookash0

New member
Potwierdzam V528 szybki start w końcu działa, może jeszcze nie wybitnie, ale całkiem dobrze (wi-fi również działa poprawnie z szybkim startem).
Tak że zapaliło się jeszcze światełko dla TCL bo już miałem ochotę sprzedać ten TV z nerwów bo na v526 to już się zawieszał tak że masakra.

Dzieki. A skąd można pobrać 528? Mnie nigdy się nie zaktualizował sam
 

kviku

New member
Tace wiarę w tej soft. Coraz nowszy Android a wcale to lepiej nie działa. Najlepszy to był 6 z którym kupiłem tv. Teraz co jakiś czas wchodzi w tryb awaryjny, nie jest to częste ale wkurza.




Dokładnie tak jest co nowszy to coraz gorzej, teraz na 8 wersji wi-fi się co chwile wiesza traci łączność i nic się nie da obejrzeć na youtube, po przywróceniu do wersji 6 wszystko działa jak należy
tylko jest jeden problem- tv sam aktualizuje cały czas do wersji 8 i nic się da z tym zrobić.
jak tak dalej bedzie to oddaje tv do sklepu i niech się martwią )
 

firefl

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak jest co nowszy to coraz gorzej, teraz na 8 wersji wi-fi się co chwile wiesza traci łączność i nic się nie da obejrzeć na youtube, po przywróceniu do wersji 6 wszystko działa jak należy
tylko jest jeden problem- tv sam aktualizuje cały czas do wersji 8 i nic się da z tym zrobić.
jak tak dalej bedzie to oddaje tv do sklepu i niech się martwią )
Jak nie chcesz aktualizacji to odznacz domyślna zgodę na aktualizację.
Jest gdzieś w opcjach chyba przy jakichś ustawieniach prywatności. Trudno zgadnąć że tam jest zgoda...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

kviku

New member
Jak nie chcesz aktualizacji to odznacz domyślna zgodę na aktualizację.
Jest gdzieś w opcjach chyba przy jakichś ustawieniach prywatności. Trudno zgadnąć że tam jest zgoda...

Wysłane przy użyciu Tapatalka




To nie zmienia faktu że na wersji 8 gubi połączenie z wi-fi
 

sulko

Member
To nie zmienia faktu że na wersji 8 gubi połączenie z wi-fi
Miałem ten problem, nie tylko na android 8. Mam router od UPC i u mnie, nie wiedzieć czemu, wifi pracuje poprawnie tylko na ustawionym na sztywno kanale 60 5Ghz. Na innych kanałach staje na "uzyskiwanie adresu IP" albo łączy się w 2.4 Ghz. i często gubił połączenie. Teraz jest ok.
 

kviku

New member
Jak nie chcesz aktualizacji to odznacz domyślna zgodę na aktualizację.
Jest gdzieś w opcjach chyba przy jakichś ustawieniach prywatności. Trudno zgadnąć że tam jest zgoda...

Wysłane przy użyciu Tapatalka


W wersji 6 nie widzę takiej opcji a np w wersji 7 jest i wszystko odznaczyłem a i tak zaktualizował do wersji 8 i lipa nie mam pojęcia jak zrobić żeby nie aktualizował
 
Status
Zamknięty.
Do góry