TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

romeczek7

New member
Akhil wczoraj sprawdzałem twój sposób na Netflix. Niestety nie działa a mogę powiedzieć więcej, że po odinstalowaniu aktualizacji było jeszcze gorzej. Dźwięk wpadał w wibracje a obraz osiągał bardzo niski bitrate. Zainstalowałem też tą aplikację do youtube, którą proponowałeś, ale i tam po jakimś czasie są zatrzymania obrazu i brak płynności.
 

akhil

New member
Akhil wczoraj sprawdzałem twój sposób na Netflix. Niestety nie działa a mogę powiedzieć więcej, że po odinstalowaniu aktualizacji było jeszcze gorzej. Dźwięk wpadał w wibracje a obraz osiągał bardzo niski bitrate. Zainstalowałem też tą aplikację do youtube, którą proponowałeś, ale i tam po jakimś czasie są zatrzymania obrazu i brak płynności.

Używam Netflix od czasu do czasu, nie miałem takich problemów.

"Inteligentna aplikacja YouTube" wydaje się być dla mnie dobra. Nie wiem, dlaczego to też Cię martwi.

Wydaje mi się, że Twoje oprogramowanie ma problemy. Zalecamy przejście na wersję 173 z Androidem 6.0 przez napęd USB

Lub zainstaluj v315 android 7.0 ponownie przez USB, jeśli masz cierpliwość do testowania.
 

akhil

New member





Sprawdź wskaźnik klatek po użyciu "Smart YouTube App". Jest tylko jeden spadek klatki.


Podczas korzystania z najnowszej wersji YouTube zobacz spadek klatek o 258 klatek.

Nie wiem, co robi tcl / Google ...
Teraz jestem bardzo frustated .. Dlaczego aplikacja strony trzeciej jest w stanie to zrobić, a dlaczego nie Google / tcl bez trzasków ..

Proszę to naprawić w następnej aktualizacji ..
 

yahm

New member
Ma ktoś z Was może plik / namiary na plik .pkg z androidem 6 v173?
Na 7.0 nie działa mi HBO GO i Netflix każe się każdorazowo logować.
Rozmawiałem z Markiem, sugerował zmianę na 6 v 173 i miał przesłać instalkę, ale niestety nie otrzymałem.
 

loyd11

New member
Z pewnością ośmiobitowa + FRC jest bardziej zbliżona do podstawowej 8-bitowej niż do prawdziwej 10-bitowej.
W związku z tym 8-bitowy kolor jest już całkiem niezły, a FRC generalnie poprawi to nieco dalej.
 

sulko

Member
Z pewnością ośmiobitowa + FRC jest bardziej zbliżona do podstawowej 8-bitowej niż do prawdziwej 10-bitowej.
W związku z tym 8-bitowy kolor jest już całkiem niezły, a FRC generalnie poprawi to nieco dalej.
Czyli to jest bardziej taki 10bit-ready niż prawdziwy 10 bit. Na stronie TCL telewizor reklamowany jest jednak jako 10bit panel.
 

vcore

New member
Po aktualizacji oprogramowania kilka dni temu mam problem, telewizor zamiast się usypiać/hibernować to się całkowicie wyłącza i przez to długo włącza. Wcześniej miałem tak, że telewizor włączał się 2-3 sekundy bo po prostu się wybudzał, a teraz ładuje cały system od początku...

Włączoną mam opcję Instant Power On.

czy ktoś ma taki sam problem i wie jak temu zaradzić?
 

dillinger

New member
Po aktualizacji oprogramowania kilka dni temu mam problem, telewizor zamiast się usypiać/hibernować to się całkowicie wyłącza i przez to długo włącza. Wcześniej miałem tak, że telewizor włączał się 2-3 sekundy bo po prostu się wybudzał, a teraz ładuje cały system od początku...

Włączoną mam opcję Instant Power On.

czy ktoś ma taki sam problem i wie jak temu zaradzić?

Przejdź na Android 6
 

sulko

Member
Po aktualizacji oprogramowania kilka dni temu mam problem, telewizor zamiast się usypiać/hibernować to się całkowicie wyłącza i przez to długo włącza. Wcześniej miałem tak, że telewizor włączał się 2-3 sekundy bo po prostu się wybudzał, a teraz ładuje cały system od początku...

Włączoną mam opcję Instant Power On.

czy ktoś ma taki sam problem i wie jak temu zaradzić?
U mnie jest to samo. Pomogło mi włączenie i wyłączenie Instant Power on i zaraz potem uruchom ponownie(w informacjach). Niestety działało to tylko 3 dni, potem problem wrócił i opisana wcześniej metoda nie zadziałała. Moim zdaniem android 7 w tym telewizorze to nie jest nawet beta tylko jakaś wczesna alfa i nie nadaje się do codziennego użytku tylko co najwyżej do testów.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Kiedy oglądacie film 4k hdr to dajecie ustawienia do trybu HDR (gdzie nie ma wszystkich opcji) z "kalibracji" ustawień z trybu "film" czy zostawiacie jak standardowo ustawił tv?
 
Status
Zamknięty.
Do góry