TCL Seria C70

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie biorę udziału w konkursach .
Ale trzymaj się proszę tematu bo od tej pory Of top będą kasowane.
 

ebola1972

Member
Zapytam z ciekawości, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: gdzie jest @janusz?. Kompendium wiedzy w temacie tcl, rezolutny, oczytany. Przepadł bez wieści. Tak z troski i ze zgryzoty pytam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kupił telewizor , jest zadowolony to pewnie spokojnie korzysta.
I tak rzadko Ci zadowoleni tak długo jak Janusz piszą.
 

klonxxx

Banned
Bo 993 jest zadowolonych wiec tez nie piszą .
Przeważnie niezadowoleni piszą więcej.
TCL sprzedał obecnie kilkanaście tysięcy.
Więc sensacji nie ma.
A hejterzy kiedyś i tak otrzymają to co się im należy, nie zależnie od marki.
Są juz pierwsze pozwy w Polsce na taki gatunek.

Ciekawe skąd takie dane że akurat 993 jest zadowolonych .A może TCL sprzedał tyle sztuk ile opinii na ceneo i większość osób jest niezadowolonych.
Każdy choć trochę ogarnięty użytkownik wie że opinie na ceneo są praktycznie nic nie warte (jedynie te z dopiskiem opinia potwierdzona zakupem jeszcze można przeczytać ).

Co do oczekiwań to kupując pełnowartościowy produkt zawsze należy oczekiwać poprawnego działania wszystkich funkcji ,które deklaruje w specyfikacji producent (inaczej na rynku byliby sami oszuści).

Hejterem można nazwać osoby piszące nieprawdziwe złe opinie jak i nieprawdziwe dobre .A największa kara powinna dotknąć nieuczciwych sprzedawców ,którzy celowo kierowani chęcią zysku ubarwiają rzeczywisty obraz produktu (podając nieprawdziwe parametry techniczne,celowo wprowadzają w błąd kupujących).Na oszustwo też jest paragraf .
 

DLUGI321

New member
Zgadzam się z "klonxxx" w 100% a zgadywanie że ktoś jest zadowolony to jest mało wiarygodne po prostu patrząc na podejście TCL do zgłaszanych problemów jest nikła szansa na pozytywne rozpatrzenie reklamacji a na tym forum to o jakąś konkretną pomoc to też jest bardzo ciężko więc co tu pisać. Klient kupił niepełnowartościowy sprzęt a jak go ma odsyłać kurierem lub pseudo serwis ma go zabrać na bliżej nieokreślony czas po którym okaże się że oni problemu nie widzą i tak ma być to po prostu postanowił się pogodzić z tym że został zrobiony w h...a i nic nie pisze bo nie warto nerwów strzępić.


Ciekawe skąd takie dane że akurat 993 jest zadowolonych .A może TCL sprzedał tyle sztuk ile opinii na ceneo i większość osób jest niezadowolonych.
Każdy choć trochę ogarnięty użytkownik wie że opinie na ceneo są praktycznie nic nie warte (jedynie te z dopiskiem opinia potwierdzona zakupem jeszcze można przeczytać ).

Co do oczekiwań to kupując pełnowartościowy produkt zawsze należy oczekiwać poprawnego działania wszystkich funkcji ,które deklaruje w specyfikacji producent (inaczej na rynku byliby sami oszuści).

Hejterem można nazwać osoby piszące nieprawdziwe złe opinie jak i nieprawdziwe dobre .A największa kara powinna dotknąć nieuczciwych sprzedawców ,którzy celowo kierowani chęcią zysku ubarwiają rzeczywisty obraz produktu (podając nieprawdziwe parametry techniczne,celowo wprowadzają w błąd kupujących).Na oszustwo też jest paragraf .
 

janusz

New member
Bez reklam
Zapytam z ciekawości, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: gdzie jest @janusz?. Kompendium wiedzy w temacie tcl, rezolutny, oczytany. Przepadł bez wieści. Tak z troski i ze zgryzoty pytam.

Cześć. Nigdy nie byłem kompedium wiedzy, co więcej to od innych użytkowników uzyskiwałem najlepsze podpowiedzi jak wykorzystać najlepiej TV.
Jakoś na początku wiosny po zainstalowaniu chyba wersji 353 (musiałbym sprawdzić w TV jak bedę w domu) wszystko działa doskonale więc troszkę nie jestem zainteresowany tematem. Zresztą jedyne problemy jakie miałem to przy pierwszej wersji androida 7 i wcale nie były to problemy na tyle uciążliwe by system w tym TV można byłoby uznać za gorszy od konkurencji tj. Tizena , Webosa czy firefoxa.
 

bumar

New member
Witam,

Właśnie zostałem szczęśliwym(?) posiadaczem C70. Przejrzałem całe 400 stron forum i widzę że sytuacja z androidem się z czasem poprawia ale jednak martwi mnie kilka rzeczy. Aktualnie miałem androida 7 wersja 373 ale zdowngradowałem do androida 6 i mam kilka pytań:
1. Czy na androidzie 7 macie problemy z działaniem interfejsu, który laguje? Na androidzie 6 system działa dużo płynniej.
2. Czy na androidzie 7 youtube 4k60p ma mikroprzycięcia praktycznie cały czas - odinstalowywałem już aktualizację apki ale to samo. Na androidzie 6 przycięcia praktycznie nie występują, dużo płynniejszy obraz.
3. Czy działa wam aplikacja HBO GO - wersja na android tv? Próbowałem odpalić na androidzie 6 ale apka twierdzi, że nie ma internetu na wifi i na kablu. Na androidzie 7 nie probowałem.
4. Czy wogóle działa wam castowanie HBO GO np. z telefonu? U mnie przy próbie odpalenia filmu wywala błąd (na nvidia shield oraz mibox działa prawidłowo)
 

DLUGI321

New member
Kiki powiedz czy gwarancja C70 obejmuje przypadek w którym na środku ekranu pojawił się dość duży rzucający się w oczy poproch. Mam zamiar zgłosić ten problem na gwarancję jednak obawiam się że zostanie zbagatelizowany i nic nie wskóram.
 

bodzion

New member
Witam, TCL C70 7006, przestały działać główne przyciski (strzałki) góra - dół na pilocie, przez co nie można przełączać nimi kanałów. W trybie GUIDE działają poprawnie. Równoczesnie strzałki przycisku P nie przełączają kanałów tv, tylko przełączają odbiornik na różne źródła (tv, hdmi, av). Identyczne objawy mam na obu pilotach (standardowy + głosowy), co może być przyczyną tego problemu?
 

Tomek8888

New member
Instrukcja dostępu do trybu serwisowego jest przedawniona i nie działa. Mam ostatni lub przedostatni firmware.

Uruchamiam TV -> Ustawienia -> Obraz -> Zaawansowane -> Kontrast -> 6425 lub 9735

Obydwa kody nic nie robią.

Ktoś zna właściwy sposób dla aktualnego oprogramowania?
 
Do góry